Haber - Murat Sancak, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi'ye Seslendi: "Yeter, yeter, yeter.." - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Murat Sancak, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi'ye Seslendi: "Yeter, yeter, yeter.."

Bu adam Tff başkanlığına aday olur mu ne dersiniz ?
Cevabı vermiş bu soruya;

“Federasyon başkanı olmayacağım”

TFF Başkanı olma gibi bir düşüncesinin bulunmadığını sözlerine ekleyen Sancak, “Bugün başkanın bana verdiği vekaletle buradayım. Başkanın bana verdiği vekaletle bu toplantıya katıldım. Bana soruyorlar federasyon başkanı olacak mısın, hayır olmayacağım. Öyle bir derdim yok. Öyle bir amacım da yok. Şu anda hiçbir kulüp başkanının şu aday diye dile getirdiği hiç kimse yok. Yani bu son 6 aydır gelişen olaylara baktığınız zaman Türk futbolunda neler yaşadığını hep birlikte gördük. Hakem dövüldü, uluslararası arenaya, bütün dünya futbol otoritelerine karşı rezil olduk. Dünkü oynanmayan bir Süper Kupa maçı.. Bu halde mi olmamız lazım? Futboldaki adaletsizlikler devam ettiği sürece çünkü burada istenilen kulüp düşürülebiliyor, istenilen kulüp de şampiyon yapılabiliyor” cümlelerine yer verdi.

Şimdiye kadar tff istifa diyemeyen şikeci ananas seçim kararı alınınca müritleri ile imza toplamışlar. Şimdi burdan da kendilerine pay çıkaracaklar bakın biz gitsin diye imza topladık ama Galatasaray imza atmadı demek ki tff den memnunlar diye.

Hak aramak isteyen fakat space odasında yüzsüzce hakem odasını bastığını belirten insan. Sen ilk önce hakem odası basmamayı öğren!

Bir futbol takımın taraftarı olan birinin siz nasıl kalkıp o maçın VAR’ına veriyorsunuz..Burada Emre Malok u kast etmiş diye düşünüyorum.Öyle ise tebrikler.

valla onu bilmemde bu imza toplama olayında bizim yönetim çok fazla "adamlar zaten 18 temmuz demiş - gerek yok uğraşmaya" modunda diretmemeli.

zaten kulüplerin çoğunluğunun bir şekilde ipi malum yerlere bağlı olduğu için - biz orda azınlık kalırız istediğimiz aday konusunda zaten.

bir an önce TFF seçime gidilsin , EURO 2024 kıstas olmamalı bu kararda.
18 Temmuz masum bir tarih olarak gelmiyor bana çünkü- bu fenerin ya da bizim başkanlk seçimlerimizin sonuçlarını bekleme ne bilm euro 2024 te süpriz olma ihtimallirine göre hesap kitap işi fikrini uyandırıyor bende.

haziran başına kadar lig bitimine kadar çalışılsın - 1 ayda kadro vs kurulur - en azından gelen tff 2 aylık bir sürçete ligi mhkyi hakemini bilmemnesini süzer eder "tamamdır bu şekilde girelim sezona" konspetini oturtur.

Kim seçilirse seçilsin zaten bzie uzak fenere yakın olacaktır ismen. önemli olan sağında solunda işin doğrusunu dikte edebilecek bizim de güveneceğimiz adamlar olsun. Gerçi şu an yusuf günay mıydı bizdeki asbaşkandı güya - büyükekşi arkasında hiç görmedik ortalarda..

Üst Alt