Haber - Murat Sancak: "TFF ve tüm kurullarını istifaya davet ediyorum!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Murat Sancak: "TFF ve tüm kurullarını istifaya davet ediyorum!"

Güçlünün TFF si emirle karar veren disiplin kurulu,çeteleşmiş Mhk,adil karar veremeyecek,tahkim,futbol severler nezdinde yok hükmündesiniz artık,ben daha önce söylemiştim,seyirci sahaya inmemeli,inerse futbolcu reflex olarak karşılık verir,4 büyük kulüp içinde söylemiştim,benim görüşüme katılıyorsan disiplin talimatını değiştirir ondan sonraki olayları o karara göre sonuçlandırırsın,önceden olmuş bir disiplin suçu öncekiler gibi karara bağlamak ve müteakip eden Salı günü sevk ve ilk perşembe günü karar vermek mecburiyetiniz varken,keyfi olarak 13 gün sonra sevk etmek ve üstelik tedbirsiz olarak karar vermeniz,ne kadar korkak ve eyyamcı olduğunuz ortaya çıkmıştır,misyonunuzu tamamladınız,gitmiyorsanız,sizin yöneticilerinize sesleniyorum,onuru şerefi olan bu yönetimde kalmaz,kalan sizlerde bu trajikomik karara ortaksınız.FB büyük camiadır,onlarıda töhmet altında bıraktınız,bu yanlış kararda onları rahatsız eder.FB ligten çekilmesin yada kupa maçını oynasın diye şirinlik yapıyorsanız,ne fb camiası yutar nede futbolseverler,TFF VE TÜM KURULLARINI İSTİFAYA DAVET EDİYORUM,Düşün futbol camialarının yakalarından,bütün futbol takımları yöneticilerine bu liglerde figüran olmayın,sesiz kalırsanız,sizde figüran olarak kalacaksınız,BİR FUTBOL SEVER AÇIKLAMASI 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻@TFF_Org @gencliksporbak @UEFAcom @FIFAcom

1000066517.jpg

uahu ayni zamanda fenere yalakalik yapiyor yer yerindne oynamasi lazim 45 ten sevk edilmemis adamlar max 3 mac ceza verecekler

Fb başkanımı olmuş bu ben anlamadım .Çok acayip bir sezon .İptal ettireyim beini tam sezonu.Bir yandan da digitürk abonesi olacak da sayımız çok olsun diyorum.Bu sezonun adı Ali Koç sezonu tam anlamıyla sezon sonu da kupasını alsın bitsin gitsin

Üst Alt