Murat Sancak: "Yunus'a sen daha gençsin, sana BMW yakışır dedim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Murat Sancak: "Yunus'a sen daha gençsin, sana BMW yakışır dedim"

640xauto.jpg

Geçtiğimiz sezonun başında Adana Demirspor'a kiralanan ve gösterdiği performansla A Milli Takım'a kadar yükselen Yunus Akgün, Galatasaray'a geri dönmüştü. Genç futbolcunun Adana Demirspor'dan alacağının olduğu iddia edilmiş ve Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak'ın Akgün'e araba hediye ettiği öne sürülmüştü. Murat Sancak, olayın iç yüzünü sosyal medya hesabından açıkladı.

Galatasaray'ın genç yıldızı Yunus Akgün, geçtiğimiz sezonun başında Adana Demirspor'a kiralanmış ve burada gösterdiği performansla dikkat çekmişti. A Milli Takım'a kadar yükselen ve burada da iyi bir oyun ortaya koyan Akgün, sarı - kırmızılı formayla da sezona yaptığı girişle beğeni toplamıştı.

Yunus Akgün'ün Adana Demirspor forması giydiği dönemden kalan 400 bin TL alacağı olduğu iddia edilmiş ve Murat Sancak'ı arayarak, "Başkanım benim şu kadar alacağım vardı, araba almayı düşünüyordum" dediği öne sürülmüştü. Başkan Sancak'ın ise genç yıldıza 1.2 milyon TL'lik araba aldığı ifade edilmişti.

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla olayın perde arkasını açıkladı.

"BEĞENDİĞİ BİR ARABA VARDI..."
Sancak Twitter'dan attığı tweet'te, "Bu işin aslı; Yunus'un bonuslardan hak ettiği 690 bin TL'ydi. Beğendiği araba Mercedes'ti, o da 1 milyon TL'ydi. Ben de ona dedim ki, 'Mercedes sana olmaz, sen daha gençsin.' BMW 320 beğendi, onun fiyatı 1.700'dü. Ben de ona 'Bonusların dışında sana hediyem olacak.' demiştim. Farkı ödedim." ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz sezon Adana Demirspor formasıyla Süper Lig'de 34 maça çıkan Yunus Akgün, 8 gol, 11 asistlik bir performans sergilemişti.

Yunus'un mutfak alışverişlerini ben yapıyorum haberleri de yakında çıkar. Biz adama senelik üçyüz beş yüz verdiğimiz müddetçe..
Ama helal olsun oyuncuyudan iyi performans almalarında demekki sadece Montellanın parmağı yokmuş bu anlaşılıyor..

Akılları sıra oyuncunun saha içine değil saha dışına yönlenmesini sağlamaya çalışıyorlar. Bunların hepsi operasyon. Yunus 1-2 kötü performans gösterse oyuncuyu taraftar buradan vurur diye kendilerince sinsi sinsi düşünüyorlar. Galatasaray'ın süper bir Türk kanat oyuncusu kazandığının farkındalar ve bu durumu nasıl parçalarız düşüncesidir bu.

Erden Timur olayı, sonrada bu olay. Bunların kötü zihniyetini görün. Daha da artarak gelecekler.

Üst Alt