Murat Yalçındağ'dan açıklama - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Murat Yalçındağ'dan açıklama

Cevap: Murat Yalçındağ | Son Dakika

Barcelona-Inter Maçı şu Inter'in ceza sahasına yığıldığı maç

Hikmet Karaman (Yorumcu): Valla ben de bu maçı izledikçe birçok şey öğreniyorum bugün, nasıl oluyor da bu kadar kısa tutuyorlar takımın boyunu, allah allah çok ilginç hakikaten

:eek:

Ben mi göremedim yoksa ' Bunlar yönetimimizi yıpratmaya yönelik yalan haberlerdir ' atasözünü buyurmamış mı Beyzade ?

Bir de şuna hasta oldum.

' Her oyuncumuz hangi formayı giydiğini bir kez daha hatırlasın '

Tamam işte uyarı gelmiş, yönetim vazifesini yapmış.

Olay bitmiştir.

polat kralimiz yalcindagi vezir ilan etmis bu sefer

Barcelona-Inter Maçı şu Inter'in ceza sahasına yığıldığı maç

Hikmet Karaman (Yorumcu): Valla ben de bu maçı izledikçe birçok şey öğreniyorum bugün, nasıl oluyor da bu kadar kısa tutuyorlar takımın boyunu, allah allah çok ilginç hakikaten

:eek:

Kendine "taktik dehasi" süsü vermeyi cok seviyor Hikmet Karaman. Her mactan sonra taktiksel anlamda üst düzey bir macti, taktik savasi verdik, oyun belki güzel degildi ama taktikleri analiz etmenizi istiyorum vs gibi aciklamalar yapiyor :) Evet bu sene cok basarili oldu gercekten, hakkini teslim etmek lazim. Bizi pozitif anlamda da etkileyecegine eminim ama Galatasaray burasi ya. Hagi´den iyidir ama ben daha iyisini bekliyorum acikcasi.

Cevap: Murat Yalçındağ'dan açıklama

Futbolcular gider mi, gitmez mi bilemem ama sizin gideceğinize eminim..! Baştan aşşağı, Polyannacılık oynayan bir yönetime sahibiz!

Kendilierini akılı sandıkları kadar akıllı değiler.

Bunu еl yada geç kendileride anlıyıcak.

Manisa, Karaman, Barcelona! - Sabah

Manisaspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, takım olarak Barcelona'yı statta izlemek istediklerini, bunun için başkan Kenan Yaralı'nın kendilerine söz verdiğini söyledi. Ancak Arsenal- Barcelona maçına vize yetişmediği için gidemeyen Ege temsilcisinde, Karaman bu karşılaşmanın rövanşına mutlaka gideceklerini söyledi. Verilen sözlerin yerine getirilmesini beklediklerini ifade eden tecrübeli teknik adam "Bizim Schengen vizelerimiz var. Kendi paramızı vererek olsa da bu maça mutlaka gideceğiz" diye konuştu. Öte yandan pazartesi günü Trabzonspor'la karşılaşacak olan Manisaspor'da hazırlıklar sürüyor. Hikmet Karaman, rakiplerinin gücünü bildiklerini ancak yenilemeyecek bir takım olmadığını söyledi. Karaman, şöyle devam etti: "Bu sezon rakibimizle şu ana kadar iki maç oynadık. Ligde biz, kupada onlar kazandı. Şimdi 3. maçımızı oynayacağız. İlk maçın rövanşını vermemek istiyoruz."

Ya eskiden internette böyle oyunlar vardi. Hani Bush´un kafasi cikiyor ekranda sende tokatliyorsun :) Ya da Bin Ladin filan:) Birisi Adnan Polat´in oyununu yapsa cok makbule gecer ya :) Acayip stres atarim. El atin be hacilar :)

Biliyorum çok fazla like alacak bu entry , belki diğerleri ben bu ismi nasıl oldu da düşünemedim , eleman topladı bütün likes ları diyecek ama kusura bakmayın artık:lol:

Bu takımı değil bundan bile kötüsünü ayağa kaldıracak tek adam var. O da Slaven Bilic.

Teşekküre gerek yok arkadaşlar hepimiz aynı armanın daha iyi olması için yazıyoruz. Bugün ben en mükemmel yazıyı yazarım yarın belki siz. Amacımız Galatasaray lütfen:D

Üst Alt