# Musa Çağıran - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Musa Çağıran

Gelsin başlasın sezon sonu. Tolga Ciğerci Selçuk falan defolup gidebilir.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Iyi mi oynuyor bugun?
Arenadaki macta da iyiydi.Zaten bizden daha fazla pas yapmislardi
Yav bu 8 numara konusunda durum o kadar vahim ki yani dunku macta emre b yi gectim onun kalitesi zaten stslnin ustunde de mahmut kadar pas yapabilcek adam yok elimizde.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Iyi mi oynuyor bugun?
Arenadaki macta da iyiydi.Zaten bizden daha fazla pas yapmislardi
Yav bu 8 numara konusunda durum o kadar vahim ki yani dunku macta emre b yi gectim onun kalitesi zaten stslnin ustunde de mahmut kadar pas yapabilcek adam yok elimizde.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Musa'nin attigi golleri bu ligde atacak baska bir yerli oyuncu yok. Sirf bu yüzden alinir. Hem agresif hem mükemmel sutlar cekiyor. Pas kalitesi de nispeten yüksek yerlilere göre. Bizim orta sahalarimiz les, herkesin bildigi üzere.

Musa'nin attigi golleri bu ligde atacak baska bir yerli oyuncu yok. Sirf bu yüzden alinir. Hem agresif hem mükemmel sutlar cekiyor. Pas kalitesi de nispeten yüksek yerlilere göre. Bizim orta sahalarimiz les, herkesin bildigi üzere.

umar nasıl oynadı murhan
Genel olarak beğenmiyorum. Oyun zekası çok düşük Galatasaray'a göre. Günlük değil sezonluk performans esas alınmalı.

Genel olarak beğenmiyorum. Oyun zekası çok düşük Galatasaray'a göre. Günlük değil sezonluk performans esas alınmalı.

Sezonluk performansa baksakta osmanlıda oynuyor sonuçta gerçekçi sonuç vermez.
Bonservisi elinde olan Jonathan Bamba var mis gibi, onu kaçırmamak lazım.

Umar'a gelene kadar daha Isaac Mbenza, Raphinha veya Amath Ndiaye alınabilir.

Umar bizde ofsayttan çıkmaz. Top ezer.

Bonservisi elinde olan Jonathan Bamba var mis gibi, onu kaçırmamak lazım.

Umar'a gelene kadar daha Isaac Mbenza, Raphinha veya Amath Ndiaye alınabilir.

Umar bizde ofsayttan çıkmaz. Top ezer.

Umar konusunda kesinlikle katılıyorum inanılmaz top ezer hem futbol zekası olarak da baya düşük seviyelerde yarardan çok zarar sağlayacaktır. Osmanlı'dan Musa hariç topçu alınmaz diğerleri baya kötü seviyelerde zaten sırtlayan da genel de Musa oluyor

Üst Alt