GSC Haber - Muslera, Kasımpaşa Maçı ile Birlikte Sahalara Geri Dönüyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Muslera, Kasımpaşa Maçı ile Birlikte Sahalara Geri Dönüyor

Kasımpaşa'yı kaçırsa da Orkun'la idare edebilirdik 1 maçlık bence.
TAM İYİLEŞMEden riske atmayız umarım Mus u.

Sağlıklı dönsün gerekirse Kasımpaşa maçında otursun ben razıyım. Allah seni başımızdan eksik etmesin. Fernando Muslera bu takımın en büyük X faktörüdür. 12 sene boyunca gerek Galatasaray gerekse ülke futbolunda hem kaleciliği hem de kalitesiyle çığır açmıştır. Dünyanın en iyi kalecisidir hiç tartışmasız. İyi ki bizimlesin ve bizimle olmaya devam edeceksin Kaptanım.. FB_IMG_1676807064308.jpg

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sağlıklı dönsün gerekirse Kasımpaşa maçında otursun ben razıyım. Allah seni başımızdan eksik etmesin. Fernando Muslera bu takımın en büyük X faktörüdür. 12 sene boyunca gerek Galatasaray gerekse ülke futbolunda hem kaleciliği hem de kalitesiyle çığır açmıştır. Dünyanın en iyi kalecisidir hiç tartışmasız. İyi ki bizimlesin ve bizimle olmaya devam edeceksin Kaptanım.. Ekli dosyayı görüntüle 192850

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Çizgisini hiç bozmayan bu kardeşimizi tebrik ediyorum

Yener İnce:

"Muslera daha koltuk değneklerini bırakmadı. Bu sakatlığın geçmesi en az 1 ay. Yarın kampa gidiyoruz. Kampın sonuna doğru koltuk değneklerini bırakır mı ya da hangi gün bırakır ona bakmamız lazım."

Yener İnce: "Muslera daha sahaya bile inmedi. Halen koltuk değnekleri var. Ne zaman döneceği sorusunu kamptan sonra konuşabiliriz."

Yener İnce:

"Muslera daha koltuk değneklerini bırakmadı. Bu sakatlığın geçmesi en az 1 ay. Yarın kampa gidiyoruz. Kampın sonuna doğru koltuk değneklerini bırakır mı ya da hangi gün bırakır ona bakmamız lazım."

Yener İnce: "Muslera daha sahaya bile inmedi. Halen koltuk değnekleri var. Ne zaman döneceği sorusunu kamptan sonra konuşabiliriz."

kaynak ney

Üst Alt