Haber Muslera: ''Lazio kalbimde, İstanbul eşsiz, Galatasaray'la şampiyonum''

Vasfi Vural

We believe in Galatasaray!
Yönetici
Süper Moderatör

Galatasaray'ın Uruguaylı kalecisi Fernando Muslera, İtalyan basınından La Gazetta dello Sport'a özel açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'ın Uruguaylı kalecisi Fernando Muslera, İtalyan basınına kariyerine yönelik çarpıcı mesajlar verdi.

"Lazio kalbimde, İstanbul eşsiz, Galatasaray’la şampiyonum” başlığıyla verilen röportajda Muslera, "Galatasaray, bugüne kadar benim için yapılan hiçbir teklifi dikkate almadı. Ne kadarlık teklif gelirse gelsin Galatasaray beni bırakmayı düşünmedi" diye konuşurken Serie A'dan kendisi için ilginin olduğunu doğruladı.

Muslera'nın açıklamalarından öne çıkanlar;

"İnanılmaz bir sezon oluyor. Çok güçlü takımlar var. İstanbul Başakşehir çok çok iyi, Beşiktaş hemen arkasında ve Fenerbahçe şampiyonluk için savaşıyorlar. Hedefe ulaşmak bu dört takım içinde son derece önemli. Galatasaray'daki 7.sezonum ve 4.kez şampiyonluğu kazanmak istiyorum. İtalya'yı ve Roma'yı çok özlüyorum" ifadelerini kullanan Muslera, "Lazio'da kalecilik yapmak benim için çok özeldi. Eğer bir gün dönersem yeniden Serie A'da oynamak isterim. Benim geleceğim ve kalıp kalmayacağım Galatasaray'a bağlı. Para problem değil sadece kulübümün beni isteyip istememesi önemli. Galatasaray'la bir kontratım var ve şu noktada bir şey söylemem doğru olmaz. Serie A'ya döneceksem buna kulübüm ve menajerim Daniela Fonseca karar verecektir"

Yeni Şafak

Melih Peker

Baba Gündüz
Fabrika ayarlarına dönmen sevindirdi.

Lütfen bozma , hanıma da söyle çok kurcalamasın , böyle iyi işte.

Ersin Şen

Aslan Üye
Hanim geceleri cocugu musleraya baktiriyomus

Keramettin TANRIVERDİ

"Bizi sevenleri üzmeyelim baba"
Yönetici
Administrator
Para problem değilse niye 3.5 milyon euro veriyoruz kardeşim.

Yusuf Kara

Şef Gümüş Kıvrım

Fernando Muslera, İtalyan La Gazzetta dello Sport gazetesine tekrar İtalya'da forma giymek istediğini belirtti.

Galatasaray'da 7. sezonunu geçiren Fernando Muslera, "İnanılmaz bir sezon oluyor. Çok güçlü takımlar var. İstanbul Başakşehir çok çok iyi, Beşiktaş hemen arkasında ve Fenerbahçe şampiyonluk için savaşıyorlar. Hedefe ulaşmak bu dört takım içinde son derece önemli. Galatasaray'daki 7.sezonum ve 4.kez şampiyonluğu kazanmak istiyorum" ifadelerini kullandı.

"HER ŞEY G.SARAY'A BAĞLI"
"İtalya'yı ve Roma'yı çok özlüyorum" ifadelerini kullanan Muslera, "Lazio'da kalecilik yapmak benim için çok özeldi. Eğer bir gün dönersem yeniden Serie A'da oynamak isterim. Benim geleceğim ve kalıp kalmayacağım Galatasaray'a bağlı. Para problem değil sadece kulübümün beni isteyip istememesi önemli. Galatasaray'la bir kontratım var ve şu noktada bir şey söylemem doğru olmaz. Serie A'ya döneceksem buna kulübüm ve menajerim Daniela Fonseca karar verecektir" dedi.

Yaz ayında Uruguay forması ile Dünya Kupası'nda forma giyecek olmanın mutluluğunu yaşadığını belirten Muslera, "Rusya'da düzenlenecek Dünya Kupası'nı sabırsızlıkla bekliyorum. İtalya'nın Buffon gibi efsane bir kalecinin olmaması benim için çok çok üzücü. Geçtiğimiz haftalarda vefat eden Astori'yi ise kişisel olarak tanımıyordum ama ölümüne gerçekten çok üzüldüm. Bazı şeyler sadece Tanrı'nın kontrolünde. O yüzden ne yaparsak yapalım sonucu değiştiremiyoruz" ifadelerini kullandı.

Aspor

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ercan Kinay

10 Numara!
Zamanlama çok güzel

Bu Alemin Tek Kralı

Aydın Aslan

Baba Gündüz
Avrupa'da hiç bir akıllı başa oynayan kulüp Muslera'yı şu form durumuyla istemez

Güzel hayaller Musleracım

Fatih Işık

Fernando Francisco Reges
Tecrübeli Üye
seneye maaşında indirim istenmeli aksi halde çavv . duygusal konuşmalara karnımız tok

Can Akasra

10 Numara!
Maaşı 5 M ye çekilmeli bir simge kolay bulunmuyor

Kubilay Dincel

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
10-15 milyon euro bandında bir teklif gelmesi halinde satılabilir.

Üst Alt