Muslera: "Sözlerim tamamen yanlış anlaşılmış" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1585057927286.png

Galatasaray'ın kaptanı Fernando Muslera, Avrupa'da kendi ağzından yayınlanan röportajla ilgili açıklamada bulundu ve ifadelerinin çarpıtıldığını söyledi.

Uruguaylı kaleci Fernando Muslera, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, "Dünya olarak zor günlerden geçtiğimiz bu dönemde, sosyal medyada gördüğüm kadarıyla yaptığım bir röportajda kullandığım sözlerim tamamen yanlış anlaşılmış. Dinine çok bağlı bir insan olarak dinle ilgili olumsuz bir yorum yapmam söz konusu olamaz. Dünya olarak Korku ve Şüphe dolu bir dönemden geçiyoruz. 9 yıldır Türkiye'de yaşıyorum ve hayatımı bu güzel ülkede kazanıyorum ve burayı hep 2. ülkem gibi görüyorum." ifadelerini kullandı.

"Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Hükümetin, Sağlık bakanının özverisini takip ediyoruz"

Hükümetin özverili bir şekilde çalıştığını belirten Muslera, "Cumhurbaşkanı Sn. Erdoğan'ın, Hükümetin, Sağlık bakanının ve bütün Sağlık personelinin özverili çalışmasını her geçen gün ekranlardan ve sosyal medyadan takip ediyoruz. Sağlık konusu spordan, futboldan ve her şeyden daha önemli ve değerlidir. Bütün kalbim ve dualarım Sizlerle... Sabırlı olalım ve evde kalalım... Sizleri çok seviyorum" dedi.

Yalanlanmis.

Muslera'nın yapmış olduğu o söyleşinin orijinal metnini iyi derecede İspanyolca bilen biri çevirebilir mi? Okuyanlar doğru mu anladı yanlış mı! Yoksa karantina altındaki Albayrak Muslera'ya ikaz mı göndermiş anlayalım.

Üst Alt