Muslera'nın Aldığı Ücret, Taraftarlar Arasında Tartışmaya Neden Oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera'nın Aldığı Ücret, Taraftarlar Arasında Tartışmaya Neden Oldu

real madrid koskoca ramos'a bile 35 yaşında olduğu için 1 senelik kontrat veriyor, kabul etmezse de yolluyor

bu işler artık böyle. Endüstriyel futbolda vefa olmaz. Muslera gitsin bakalım G.Amerika'nın en iyi takımı River'a, onlar bile max 700bin euro'ya çıkabilir

3 sene kontrat çok fazla. 2+1 olsaydı bari

real madrid koskoca ramos'a bile 35 yaşında olduğu için 1 senelik kontrat veriyor, kabul etmezse de yolluyor

bu işler artık böyle. Endüstriyel futbolda vefa olmaz. Muslera gitsin bakalım G.Amerika'nın en iyi takımı River'a, onlar bile max 700bin euro'ya çıkabilir

3 sene kontrat çok fazla. 2+1 olsaydı bari
iyide Defans ile Kaleciyimi kıyaslıyorsun yani...bir kaleci önündeki defans kadar iyi olur....evet bu maç kötü olabilir o kadarda kredisi olsun....

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

yenilediğimiz kontrattaki maaşın fazla olduğu ortada.
artık yapacak bir şey yok. muslera iyi kötü bu kontratı tamamlayana kadar as kalecimiz olacak.
bu aralar türkiye'den iyi yerli kaleciler çıkıyor
muslera sonrası için bir tanesiyle anlaşmalıyız.
hatta şimdiden anlaşıp takımında kiralık bırakmak iyi olur.

Musleranın maaşına yüksek diyene kadar kulüp teknik direktörünün aldığı paraları keşke konuşsalar keşke,
Edit: Muslera , babel , diagne , falcao hepsi yüksek ve aşırı ama musleraya gelene kadar konuşacak çok adam var.

ne alakası var? hiç iş yapmayan adama 1 kuruş bile vermezsin. oldu paşa götürsün paraları ona ses yok muslera çok alıyor. biraz mantık please
Hiç bir şey yapmadı değil ki tamamen on yargı.
İsimlerden bağımsız gecen sezon 66 numara aldığı paraya göre performansı gayet iyiydi gol asist vs.
Ama 1 numara aldığı paraya göre çok kötüydü.
Sakatlıktan dönmese Okan la devam etsek şampiyonduk.
Adı şu bu diye objektiflikten uzaklaşmaya gerek yok.
Falcao fegholui ve Muslera geçen senenin f/p en kötü futbolcuları olmustur

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Psv maçının net olarak en formsuz oyuncusuydu. Kredisi fazlasıyla var taraftar nezdinde fakat toparlamadığı takdirde aldığı ücret devamlı konuşulacaktır. Yaşına göre 1.5-2 civarı bir rakamla yenileme yapılsaydı bu kadar sorun yapılmazdı

Iyi yapiyor alsin soysun sogana cevirsin.Oyle 300 500 bin euro alip garibanlik efendilikle ayaklariyla kimseye yaranamazdi zaten

Bak az paraya oynayanlarin hali ortada

Muslera'ya gelene kadar çok adam var diyerek o maaşı savunamazsınız. Bu maaş mevzusu yüzünden yıllardır neler çekiyoruz. Evet çok başarılıdır , karakterli adamdır da hayır yapmak için oynamadı burada , dünyanın hiç bir yerinde kazanamayacağı paraları kazandı. TR şartlarında bu kurla 2.5 net maaş çok fazla. Kendisinde değil verende suç zaten. 1.5 -2'ye çekilse kalmayacaktı sanki.

Aldığı ücretten daha çok, yıllardır arkasında kimsenin olmamasını tartışmak daha doğru olur. Kötü oynasa da, hata yapsa da asla yerinin değişmeyeceğini biliyor. Bana göre, bu şartlarda da çok profesyonelce davrandı. Bir başkası olsa şimdiye kadar en az 4-5 kez salmıştı kendisini.

Aldığı para yüksek katılıyorum. Ama çöp muhamelesi yapanlar var. Adam hiç tatil yapmadı özveri ile çıktı olmadı. Normal bir çalışan bile bir kaç gün üst üste mesaili çalışsın eli ayağına dolanıyor.

Gecen yil kontrat konusu acilmisken alacagi maas 1.5 milyon Euro'yu gecmemeli demistim. Ayrica 1+1 yillik sozlesme yapilmaliydi. Hala ayni dusuncedeyim.

Her seyden once kaptan olarak 1.5 milyon Euro'ya imza atmis olsaydi, bu diger oyuncular icin ciddi bir mesaj olurdu. Ustelik Galatasaray'in maas butcesi 25-30 milyon Euro olacaksa ki olmali, yuzde 10'nundan fazlasini kaleciye veremezsiniz.

Ancak, parasini tartisacagim en son kisi Muslera'dir. Son bes senedeki iki sampiyonlugumuzda acik ara en buyuk pay kendisindeydi.

Tum argumanlari gectim su oyuncular varken, Muslera'yi tartismak bence ciddi haksizlik.

Omer Bayram
Omar
Yedlin
Jimmy Durmaz
Falcao
Babel
Feghouli
Arda
Diagne

Dip not: Senelerdir Muslera'nin ve defans oyuncularimizin cok laubali sekilde oynadiklarini ve defanstan cikarken o kadar laubali paslasmalari yapacak teknik kapasiteleri olmadigini bu forumda bir cok kez yazdigimi saniyorum. Bunu ben gormusken, Fatih Terim goremiyor veya duzeltemiyorsa bunda bu oyuncularin suclu oldugu kadar Fatih Terim de sucludur.

Üst Alt