GSC Anket - Muslera'nın Sözleşmesi Fesh Edilmeli mi? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Muslera'nın Sözleşmesi Fesh Edilmeli mi?

1- Muslera'nın Sözleme fesh edilmeli mi?

• Kullanılan toplam oy
    113
şu aşamadan sonra 36 yaşında futbola dönüp performans vermesi çok zor.

muslera gibi refleksleri ile iş yapan kaleciler zaten yaş ile birlikte sakarlık potansiyeli barındırıyordu, üzerine 2 senede 2 ciddi sakatlık ve performansı da düşmüşken en hayırlısı emeklilik üzerinde anlaşıp güzel bir veda düzenlemek olur.

bu şekilde bitmesi yine de üzdü, sene sonu elinde UEFA kupası ile hayal ediyordum hep kendisini nedense

Zaten sene sonu yollar ayrılmalıydı, bu şekilde daha kolay olur.
Uruguay milli takımında ve bu yıl yediği gollere bakıldığında reflexlerinde ve çevikliğinde gerileme olduğu çok bariz görülüyor, eskiden kedi gibiydi.
Yemin ederim bazen açıp eski kedi halini izliyorum daha da üzülüyorum. Sürekli parmaklarıyla dokunup çıkartamadığı goller oluyor. Zirvedeyken bırakması en güzeli.

Okan Kocuk potansiyelli bir kalecidir ve şans verilip desteklenmelidir. Şuan ki genç kadro ve algı da bunun gerçekleştirilmesi için uygun.

Gerçekten çok zor Muslera 'nın yaşadıkları, hani genç bir oyuncu bile peş peşe bu kadar ciddi sakatlıklar yaşasa ne kadar atlatabileceği belli değil. Muslera 35 yaşında önce bacağında 2 kemiği birden kırdı sonra şimdi de iç bağlar ve çapraz bağlar sakatlığını aynı anda yaşadı

Üst Alt