Muslera'ya Ada'dan Talip ! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera'ya Ada'dan Talip !

Cevap: Muslera'ya Ada'dan Talip !

Onur Turkiyenin en iyi kalecisidir bana gore cok talihsiz bir sakatlik gecirdi

Muslerani 25 asagi birakmak olmaz

Muslera cok iyi bir kaleci Cok iyi bir transfer gerceklestirme potensiali var

Ingiltereden degilde tekrar Italyadan bir teklif ola bilir mesala Milan

Muslera'yı satmıyoruz diye pankart astıralım boğaz köprüsüne.

bkz:

untitled.bmp

Manchester United yada Arsenal iddaalarına eyvallah derim ama Chelsea tamamen yalan haberdir.Chelsea'de kaleci sıkıntısı da yoktur.Kaldı ki sene sonunda, Atletico Madrid'e kiralık gönderilen kaleci Courtois'da Chelsea'ye geri dönecek.Bana göre Courtois'da geleceğin en iyi kalecilerinden biri olma ihtimali yüksek bir kalecidir.

Muslera ile alakalı birşeyler söylemem gerekirse gerçektende müthiş bir transferdir camiamız için.Avrupanın birinci sınıf her takımında rahat rahat oynayabilir.Kuvvetle muhtemel seneye şampiyonlar ligine katılacağımızı da düşünürsek 1 sene daha bizle kalacaktır.Önümüzdeki sezonun sonunda 25 milyon euro civarı bir rakama satılabileceği kanısındayım.Bu bağlamda Muslera'nın uzun yıllar bizim takımda kalmasını çok istesemde bunun pek mümkün olamayacağını düşünüyorum..

"Bayern Münih ile 5 yıllık sözleşmeye imza atan Manuel Neuer için Schalke'nin 18 milyon Euro artı 7 milyon Euro'ya kadar olası başarı primi alacağıda bildirildi."

Satmayalım ama satarsak da eş değer kalecilerin bedeli yukarı da yazılı. En az o kadar.

Muslera'ya ozel ilgi gostermek lazim maclardan once ve mac sirasinda. Kendisi gitmek istiyorum derse gider yoksa yonetim satmaz Muslera'yi. Terim sattirmaz daha dogrusu.

Üst Alt