Muslera’ya Karşı Operasyon | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera’ya Karşı Operasyon

ilerleyen dönemde dikkatli olmak gerekiyor bu senaryonun aynısı geçen sene içerdeki ifb maçında olup tüm kritik adamlarımız ceza yemişti

Zaten Ercan GÜVEN'in yazısı ile olay belirginleşmeye başlamıştı. Bu akşam maç sonu ise iyice ayyuka çıktı. Bizim yönetimden henüz bir ses çıkmaması sanırım hoca ile yönetim arasında bir sıkıntı olduğunu gösteriyor. Kusura bakmayın ama Yalı çocuğu ve onun köpeklerine karşı Fatih TERİM'i savunmak her GALATASARAY taraftarının buna @Ahmed Arif Kesen dahil boynunun borcudur.

Aslında konu iyiydi ama senaryoda tutarsizliklar mevcuttu oyunculuklar da malesef sınıfta kaldı.bugün izledigimiz tiyatroya yorumum bu

Dur madem konusu açılmış mesajı buraya da kopyalayalım ziyan olmasın oralarda:

Burda organize bir olayı dile getirmiş Terim. Çok doğru. Fıtık ameliyatı olmuş bu hafta oynaması mümkün değil Gökhan Çıra'nın. Onu yedek kulübesine koymanın asıl amacı belli. Zaten kulübedeyken kart gördü. Ayrıca Muslera ben dokunmadım hodri meydan diyor.

Terim'e, Muslera'ya ceza aldırmak için bir komplo olduğu açık. Birkaç maç ceza aldırıp ligi dizayn etmeye mi çalışıyorlar? Ayrıca Gökhan ve teknik direktörü birebir aynı cümlelerle hakaret etti. Sıkıyosa PSG yi yen diyorlar. Bu iş araştırılsın bu iki kendini bilmez bir Türk takımının avrupada fark yemesiyle kameralar önünde dalga geçemez. Adam alenen az bile yapmışım diyo Fatih Terim'e garezim var diyor adam ayan beyan. İnanılır gibi değil. Terim'e mafya falan değip hakaret etmek bana Koç söylemleri gibi geldi. Düğmeye bastığı çok açık K.OÇ (Kaliteli).

Üst Alt