Mustafa Cengiz: "2 Ocak'ta transfer toplantısı yaptık, Arda Turan'ın A'sı bile gündeme gelmedi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: "2 Ocak'ta transfer toplantısı yaptık, Arda Turan'ın A'sı bile gündeme gelmedi"

1076236.jpg

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Galatasaray Lisesi’nde gündeme yönelik önemli açıklamalarda bulundu. Arda Turan’ın transferiyle ilgili konuşan Cengiz, hakemlerle ilgili de düşüncelerini dile getirdi.

Ne bize intikal eden bir şey var ne başka bir şey var. Geçen bir çalıştay yaptık. Sayın Cumhurbaşkanızımın tarihi bir konuşması oldu. Yabancı sınırlamasıyla ilgili TFF başkanımız bir sınırlamadan söz ederek başlarken Sayın Cumhurbaşkanımızın adını zikretti. O da iyi bir tepki verdi. Bizi şaşırtan ama çok mutlu eden bir konuşma yaptı. Bir devlet adamı ferasetiyle dedi ki 'Arkadaşlar lütfen spora siyaseti karıştırmayın. Lütfen benim adımı ifade etmeyin. Ben eğer bi şey söyleyeceksem bunu doğrudan söylerim, hiç aracıya ihtiyacım yok.' Çok etkilendik, çok mutlu olduk. Spora siyaseti sokmamamız gerek. Bunu diyebilirim sadece.

Hakem yorumu!
Ben Zekeriya Alp'le hiç görüşmedim, bir kere rastlaştım. O olduğunu fark edince baş selamı verdim. Hakem, hakem diyerek de o müesseseyi bitiririz. Rize maçına gidemedim. Benim yüreğim burkuldu. Bu Rize’nin de aleyhine olabilirdi. Yüz milyonlarca para harcıyorsunuz, siz orada göz göre bir takımın hakkını gasp ediyorsunuz. Bunu yapmamanız gerekiyor. Gördüğünüzü çalın, dürüst olun, doğru olun.

Art niyetli olduklarına inanmıyorum, inanmak istemiyorum. Ben devamlı olarak basireti bağlanan hakemleri istemiyorum. Federasyonun da yanlış yapanı affetmemesini diliyorum.

'Arda Turan'ı A'sı bile gündeme gelmedi'
Sevgili hocamız 31 Aralık'ta yılbaşı için aradı, konuştuk. Arda Turan konusu ne dedim? Bir şey olursa size getiririm dedi. 2 Ocak’ta 4 saatlik transfer toplantısı yaptık, A harfi bile gündeme gelmedi. Devamlı sosyal medya üzerinden bunu işlemek ne derece doğru bilemiyorum.

Ajansspor

Helal başkan alma şu artığı takıma çok seven ödesin cebinden parasını oynatsın nerede istiyorsa bizim paramızla oynamasın komik olan.

Arda konusunda nötrüm ama şu komik teklif konusu ya bilerek saptırılıyor yada konudan bi haber insanlarca gündeme getiriliyor.. Arda bu konuda açıklamasını yaptı zaten..
Komik teklif konusu şu; Dursun Özbek zamanında Ardaya resmi olarak yönetimden teklif göndermek yerine gazeteciler aracılığıyla teklif götürülmüş olması ki bu teklife komik dememek mümkün değil..

Bu haberleri büyük ihtimal Bay A'nın kendisi çıkarttırıyor.

'Arda Turan'ı A'sı bile gündeme gelmedi'
Sevgili hocamız 31 Aralık'ta yılbaşı için aradı, konuştuk. Arda Turan konusu ne dedim? Bir şey olursa size getiririm dedi. 2 Ocak’ta 4 saatlik transfer toplantısı yaptık, A harfi bile gündeme gelmedi. Devamlı sosyal medya üzerinden bunu işlemek ne derece doğru bilemiyorum.

Ajansspor

Arda konusunda nötrüm ama şu komik teklif konusu ya bilerek saptırılıyor yada konudan bi haber insanlarca gündeme getiriliyor.. Arda bu konuda açıklamasını yaptı zaten..
Komik teklif konusu şu; Dursun Özbek zamanında Ardaya resmi olarak yönetimden teklif göndermek yerine gazeteciler aracılığıyla teklif götürülmüş olması ki bu teklife komik dememek mümkün değil..
Ardanin açıklamalarından benim anladığım dursun hiç teklif goturmedi basında haberler çıkardı ve taraftarın nabzını yokladı(tabi bunlar ardanin açıklamarı doğruluğunu bilemem).ama diyelim ki doğru.bunun üzerine de arda utanmis galatasaray beni istemedi diyememiş o da komik teklifti demeyi tercih etmis.kusura bakmasın ama utanmayip zamanında söyleyecek ya da hiç konuşmayacakti.kendi egon zarar görmesin diye komik teklifti dersen sonra egonu ayaklar altına alıp bu klübe gelmeye calisirsin ama kimse seni istemez

Yoo saptirdigim filan yok kendisi yan çiziyor olabilir ama bizim inanacagimiz anlamına gelmiyor. Teklifin geliş şeklinden filan bahsetmiyor eğer öyle olsa öncesinde niye Barcelona bana yatırım yaptı, kiralık gidemem o yüzden teklif kötü ve komikti mi diyor tabii o zaman kendi ve zirvede idi şimdi batınca yok gazeteci teklif etmiş bla bla kılıf çok

Üst Alt