Mustafa Cengiz Açıklamalarda Bulunuyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
boş konuşacak yarın 2 saat toplantı yapar ama hiçbir şey söylemez.Boş boş basına çıkacağına git göksele köpeklik yap da belki irfanı verirler en azından işe yaramış olursun

boş konuşacak yarın 2 saat toplantı yapar ama hiçbir şey söylemez.Boş boş basına çıkacağına git göksele köpeklik yap da belki irfanı verirler en azından işe yaramış olursun

Zaten Türkiye'de istifa kurumu diye bir kurum olmadığı için aklının ucundan dahi geçmemiştir de öyle bir şey.

Babam da başkan ufak bir tehlike atlatmıştı bir süre tedavi gördü. Daha hafif de olsa benzer süreçlerden geçti. Ve o süreçte sanıyorum ki hem psikolojik, hem de ilaçlardan kaynaklı olarak adamın kişiliği ve tavırları öyle bir değişti ki. Başkan da zor günler yaşadı. Ben birazcık bu garip, agresif ve sağlıklı düşünemeyen tavrını hastalığına da bağlıyorum aslında. Yönetimi de oldukça kuvvetsiz zaten.
Acil olarak dinlenmeye çekilmesi ve hayatı boyunca bir daha iş/stres altında olmaması gerekiyor.

Bu saatten sonra bize yapacaklari tek iyilik istifa etmek olacaktir...istifa etselerde onumuze baksak..her transfer donemi kanser ettiler taraftari yeter artik

Konusacaksan 9 ayda 490 milyon TL zarari konus baskan.

Galatasaray'in parasini kendi paramdan daha iyi savunuyorum diyen adam kulubu felakete surukluyor.

Baskani finansal durumu duzeltmeye calistigi icin destekliyordum ama maalesef iyice yuzune gozune bulastirdi. AA ve FT yuzunden diyenler olabilir ama sonuc olarak son nokta kendisi.

Dünkü açıklamalardan sonra vicdanı varsa istifa eder, maçası yiyorsa hocayı gönderir, ortası yok bunun. Şu an için başkanlığı yok hükmündedir.

Konusacaksan 9 ayda 490 milyon TL zarari konus baskan.

Galatasaray'in parasini kendi paramdan daha iyi savunuyorum diyen adam kulubu felakete surukluyor.

Baskani finansal durumu duzeltmeye calistigi icin destekliyordum ama maalesef iyice yuzune gozune bulastirdi. AA ve FT yuzunden diyenler olabilir ama sonuc olarak son nokta kendisi.

pandemi diye birsey var bütün gelirler sifirlanmis nerdeyse elestirelimde bu konuda bence pek birsey denemez

Adam istifa etse ne olacak yav aralıkta seçime gideceklerdi zaten kongre covid yüzünden iptal olmadı mı? Cengizin egolu bir insan olduğunu düşünmüyorum Mayısta bırakacağını açıklayacaktır

Baydin artik baska, mobese gorseler aciklama yapacaklar, isine bak.
ManU, Liverpool, B Munich baskanlari bu kadar konusmusmu, hoca liste verdi onunla ugras, Biktim bu gereksiz adamlardan, futbol konusulmasini istiyorum polemik degil, sampiyon olan takim sampiyonlar ligine direkt katilamayacak ona kafa yor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt