Mustafa Cengiz 'Aslan Gibi Sponsor' Kampanyası, 'Evin Oğlu' ve Transferler Hakkında Konuştu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz 'Aslan Gibi Sponsor' Kampanyası, 'Evin Oğlu' ve Transferler Hakkında Konuştu

Yahu neyse şunu merak ediyorum SMS atsak mı daha çok para klübe kalır ibana atsak mı, atacağız mecbur ama Apo ve Cengiz sizi unutmayacağım.

Mustafa Cengiz: "Sevgili hocamızın transfer talepleri açık. Bugün de temaslarımız oldu o doğrultuda. Görüşmelerimiz devam ediyor. Bizim verme gücümüz ile karşı tarafın talebi çok açık bir yelpaze. Karşı taraf da iyi niyetli. İnşallah bir noktaya geliriz."

Daha bikaç gün önce şu kadar adam aldık doymuyorlar diyordu bugün 100 lira için yalakalık yapıyor bu başkanlar bu taraftarları ne zaman müşteri gibi görmekten vazgeçecek acaba

Pandemi döneminde halk destek paketi beklerken RTE’nin iban verip para istemesi geldi aklima biz transfer beklerken başkan iban verdi

Ben anlamıyorum arkadaş, yönetimde sağlıklı kimse kalmadıysa bırakın gidin. Sağlıktan, hayattan da önemli değil hiçbir şey, hem siz sağlığınızı bozmayın hem de dinç, kulüp dinamiklerine hakim birileri gelsin.

Üst Alt