Mustafa Cengiz 'Aslan Gibi Sponsor' Kampanyası, 'Evin Oğlu' ve Transferler Hakkında Konuştu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz 'Aslan Gibi Sponsor' Kampanyası, 'Evin Oğlu' ve Transferler Hakkında Konuştu

Cok şükür ki bu yonetimle son transfer dönemi

Ulan koskoca Galatasaray takımıni 6 ay forvetsiz oynatmayı becerebilen baska bir yonetim çıkmaz kainatta

Neden her dönemde kriz yaşıyoruz biz buna mecbur muyuz

Gerekli takviyeleri yapın iyi anilin su sartlarda ttansfer yapmamak ihanet olur.

Sonunun bu olacağı barizdi hatta bence iyi bile dayandılar. Şu paylaşımı Ekim civarı bekliyordum. Kulübün meteliği kalmamış geçen yayında atıyordu 3 yılda şu kadar kâr yaptık diye ama maaşları kimse sormadı.
Babel 4 Belhanda 4 feg 3.5 Muslera 3 Falcao 5
Böyle maaş sistemi olursa istersen hiç oyuncu alma yine zarar edersin

Pandemi olur Devlet bağış toplar vatandaşından tuttuğun takım bu süreçte bağış ister kusura bakmayın ama sizlerin bu sönürmesine ben şu an karşıyım. Pandemi döneminde yanan kombinem için bana ve benim gibi binlerce insan için bir çalışma ya da ilk kombine satışında mağduriyetim adına hiç bir çalışma yapmadınız . Saçma sapan transfer politikalarınız yüzünden insanlar aç ve işsizken sizin para istemeniz siz zenginlerin elini cebine atmazken bizlerin cebindeki 100 tlye göz dikmeniz hiç ama hiç hoş değil.Elbette zorla olan bir şey değil bu yardım yapmak isteyen yapabilir fakat ben bu kulübe zaten yeterince kombine ve stroden yaptıgım alısverişlerle yerğ geldiğimde katkıda sağlıyorum kusura bakmayın arkadaşlar ben bu işe KATILMIYORUM!!!!

Bu ne kepazelik ne yuzsuzluk
Hadi kampanya yaptın böyle mi yapilir kimsenin haberi yok 10 dakikada gecistirdi
Madem boyle bi kampanya yapacaksin adam akilli 2-3 topcu getirirsin biz elimizden geleni yaptik sira taraftarda minvalinde mottolar atarsin verimlilik artar bu ne boyle yangindan mal kacirir gibi bagis dileniyor

Üst Alt