Mustafa Cengiz: "Bana projen nerede diyenler, Riva'da hangi projeyi gördü de onayladı?" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: "Bana projen nerede diyenler, Riva'da hangi projeyi gördü de onayladı?"

Baskanlik bukadar basit se bende sende galatasarayi yönetiriz. Tamam bundan önce her baskana bu yetki verildi banada versinler demesi hakli ama bu kendisinin ve ekibinin sifir proje üretmemesi hakli kilmaz. Söyledi hic bir projeyi simdiye kadar faliyete gecirmedi. Hotel hani teknokent olacakti? Simdide saloni tekno kent yapmak istiyormus. Hani elektrik üretecektik stadin catisi ile say say bitmez

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Dostum elestirini yap o ayri , ama istedigi yetkiler verilmezse o konularda is yapamaz

bunlar cengonun ipi çekmiş ya başarılı olsada olmasada her türlü seçim yakın.
tüm bunlar cenabet dursun, çevresindeki hırsızlar ve kulupten uzaklastırılan tipler için vs yapılmıyordur umarım
bi kadın çıkartılmıştı geçen aylarda işten o gün resmen start verdiler

Gecin bunlari beyler

Projesi olanlari da gördük,birinin projesi avrupa da 85 Kulup satin alip Prandelli'ye emanet etmekti,digerinin ise riva'yi satip borclari kapatmakti

Durum ortada

Başkan bunların adamlarını işten çıkardı ve mamalarını kesti diye böyle yapıyorlar.
Ancak başkan'in da suçu var.
Şimdiye kadar tasarruf dışında kulübe herhangi bir kaynak yaratamadı.
Kaynak için baya çaba sarf etmesi gerekiyor.
Umarım aysal gibi senide yemezler.
Birileri dursun'u tekrar getirmeye çalışıyor.

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!

Üst Alt