Mustafa Cengiz, Basın Toplantısı Düzenliyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz, Basın Toplantısı Düzenliyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu olan olay Galatasaray için fırsattır ve Galatasaray bağırsaklarını boşaltmalıdır. Fetullahçılardan farkı yok bunların , kimin ne olduğu da ortaya çıktı dün. Bu dönüm noktasında taraftarın rolü çok büyük olacak , gerekeni yaparsak kulübün geleceğini bu hainlerden kurtarırız.

içlerinde gezdirmesi lazım artık,Dursun yönetimindeki herşeyi açıklamalı o ibra edildi ben edilmedim demeli,,,,uefadan men edildik o ibra edildi demeli,,,,yapılan komisyon transferlerini açıklamalı,hırsızlıkları açıklamalı,neden sustuğunu,susarak hata yaptığını açıklamalı,sustuğu için istifa edeceğini taraftardan pislikleri sakladığı için özür dilemeli,ve bütün şerefsizleri önümüze atmalı

içlerinde gezdirmesi lazım artık,Dursun yönetimindeki herşeyi açıklamalı o ibra edildi ben edilmedim demeli,,,,uefadan men edildik o ibra edildi demeli,,,,yapılan komisyon transferlerini açıklamalı,hırsızlıkları açıklamalı,neden sustuğunu,susarak hata yaptığını açıklamalı,sustuğu için istifa edeceğini taraftardan pislikleri sakladığı için özür dilemeli,ve bütün şerefsizleri önümüze atmalı

Bu surecte kulubu rezil etmemek de onemli ama evet en azindan Dursun'un pislikleri ortaya dokulse fena olmaz

bence artık daha fazla rezil olamayız,camia bizi temsil etmiyor zaten ne olursa olsun

Bence ortada bir rezillik yok bu surecte. Sadece demokratik bir aygitin istismaridir bu. Erken secim zorlamak icin ibranin ne oldugu bilinmiyormuscasina ibrasizlik kullanilmistir.

Tuzuk bu aygitin bu sekilde istismar edilemeyecegi sekilde duzenlenmelidir ayrica uyelik sistemi bastan asagi degismelidir. Uye olmasi ve uye olarak kalmasi cok zor olmalidir.

Bir donem Ozan Korkutcuydun yanilmiyorsam hala oyle misin?

Bence ortada bir rezillik yok bu surecte. Sadece demokratik bir aygitin istismaridir bu. Erken secim zorlamak icin ibranin ne oldugu bilinmiyormuscasina ibrasizlik kullanilmistir.

Tuzuk bu aygitin bu sekilde istismar edilemeyecegi sekilde duzenlenmelidir ayrica uyelik sistemi bastan asagi degismelidir. Uye olmasi ve uye olarak kalmasi cok zor olmalidir.

Bir donem Ozan Korkutcuydun yanilmiyorsam hala oyle misin?
Ben Mustafa Cengiz'i desteklemiyorum bunun bir çok nedenleri vardı,son seçimde en iyi aday Ozan Korkut olarak görünüyordu benim için orası ayrı....Burada Mustafa Cengiz'e haksızlık yapıldı hakkıysa seçimi kazandı kötü de yönetmiyordu haksızlık yapıldı...Ozan Korkut ve diğerleri başa geçmek için....Duygun Yarsuvat ve İnan Kıraç gibi isimler statükoyu korumak,istedikleri üyeleri seçmek gibi idare etme kaygısı ile başkanı yemeye çalıştıklarını gördüm....Burak Elmas,Ebru Köksal gibi isimler bunun neresinde bize zaman göstericek peşin konuşmak istemiyorum....ama Burak Elmas'ın sessiz kalması taraftardan tepki almayıp 'dalgaya karşı kürek çekmeyim' diye geleceği düşünüyor gibi seziyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt