🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 204 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Herkes Ünal Başgan değil mutlak güce kafa tutsun

Şöyle de denebilir:

Ünal Aysal değil ki sıkışınca kuyruğunu kıstırıp kaçsın.

Ki bu daha doğru bir tespit bence :)

Galatasaray için Mustafa Cengiz’in yapması gereken zaten bunlara yakın olmak. Oy kaybı yaşamamak için bu kadar aleni adaletsizlik yapılamayacağını göstermek, adaleti onların çıkarlarıyla örtüştürmek. Köpeği değil, sahibini muhatap almak.

Ha yok ben sadece Galatasaray’ı değil ülkeyi de kurtaracağım diyorsa o zaman hodri meydan demek düşer kendisine.

Şöyle de denebilir:

Ünal Aysal değil ki sıkışınca kuyruğunu kıstırıp kaçsın.

Ki bu daha doğru bir tespit bence :)

Galatasaray için Mustafa Cengiz’in yapması gereken zaten bunlara yakın olmak. Oy kaybı yaşamamak için bu kadar aleni adaletsizlik yapılamayacağını göstermek, adaleti onların çıkarlarıyla örtüştürmek. Köpeği değil, sahibini muhatap almak.

Ha yok ben sadece Galatasaray’ı değil ülkeyi de kurtaracağım diyorsa o zaman hodri meydan demek düşer kendisine.

Tam olarak katılmıyorum Ünal Bey zaten havuz medyasının saldırısı altındaydı muhalif ve net tavırlarından dolayı camiadan beklediği desteği alamayınca canı cehenneme dedi ve gitti.

Bu arada finansal veya futbol olarak yönetim tarzını olumlu karşıladığım çıkartılmasın bu savunmalarımdan.

Galatasaray'da gördüğüm hemen her başkan gibi bayıldığım, her şeyiyle kusursuz bulduğum bir adam değil ama siyasetten geldiği o kadar belli ki, çok güçlü bir hitabet kabiliyeti var. Her divanda da top görse bomba sanacak dinozorlara karşı kulübün hakkını güzel koruyor. Keşke aynı dik duruşluluğu esas sporun içindeki düşmanlara karşı da aynı kararlılıkla gösterebilse.

bec0513cf21b4062864abc6f0268a3ae.jpeg

images

Başkan çok oynak adamsın yav keskin bir duruşun olmadı. Kendi hocan ile ilgili bile tepkiye göre açıklamalar yaptın. Maç sonu spor bakanının açıklaması sonrası adamın arkasından adamı gibi koştun. Mikrofonlara bile konuşmadın. Belki iyi niyetli bir düşüncen vardır, artık uğraşmasınlar diye bizle ne diyelim ona yoralım bu fotoğrafı o zaman.

Fotoğraf zoraki verilmiş gibi bakanlar falan var ama medyaya gün doğdu her olayda bunu kaşırlar artık yönetim ile Fatih Terim'in arası açıldı diye

Üst Alt