🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 203 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

2019-09-07 (2).png

Tam 1 ay önce paylaştığım gönderi :LOL:
İnsan o kadar da olmuş mu yav diyor içinden.Gerçekten beklerken zaman bu kadar mı hızlı geçti ..
Ulan hayaldi gerçek oldu be
Helal olsun başkanım

bir tane yönetici belirleyin aranızda o çıkıp konuşsun cezalarıda o yesin. ama klübün hakkını lütfen düzgün savunun. Fatih hocayı yem etmeyin. topyekün bir savaş vereceğiz bu sene. şampiyon olursak altın vuruşu yapıp, şikecileri iyice dibe batıracağız. ha keşke hakkaniyetli olsa herşey, adam gibi bir rakip olsa karşımızda şampiyon olsunlar sıkıntı etmem ama karşımızda malesef kirli bir düzen var. bu her sene şartları dahada zorlaştıran şekilde karşımıza çıkıyor.

Ben bu Oyuncularin tanitim organizasyonunu hic begenmedim, hocanin da begendigini düsünmüyorum. Yöneticilerin kendilerini okadar orta plana atmalari hos durmuyor. Oyuncularin tanitilmasi, podyoma yöneticilerin cikmamasi gerekirdi. Yöneticiler geri kalmasi gerekiyor...

Ancak ülkedeki yönetici fetisiziminden dolayi da, bu showu bir nevi anlayabiliyorum. Yok is bitiren erotik yönetici fantazisi, yok o, yok su, adamlarda capsiz, beceriksiz gibi hakaretler sonrasi gövde gösterisi yapma ihtiyaci duydular.

Bu konuda ise herzaman olgunlugu savunacagim. Havalara girme cengiz.

Üst Alt