🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 237 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Ulan yataga yattim oyle bi twittera bakayim dedim haberi gordum gece gece morlaim bozuldu. Sonra Yusuf baskanin twitiyle moralim yerine geldi.fanatik gibi serefsiz olusumlar yuzunden durduk yere insanlar uzuluyo.Ulan hadi transfer yalani yaptiniz,maliyet yalani yaptınız,hakemdi oydu buydu yalani yaptiniz da insanlarin sagligiyla ilgili yalan haber yapmayin be seref yoksunlari.Bu adam 1 ay icinde 2 buyuk ameliyat gecirdi ve saglik durumu su an icin supheli durumda.Utanmaz,arlanmaz,haysiyetsiz herifler.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

allah gecinden versin ama gidişatı kötü görünüyor

EaZEB6kWkAEhGST

Çok zayıflamış cidden bence en azından bu sezonluk tamamen bırakmalı başkanlığı, Günde 13-15 saat çalıştığını ve sürekli telefondan toplantılar yapıldığını söylüyordu. Görevi tamamen Albayrak ve Günay'a bırakmalı sağlığından asla önemli değil.

başkanın artık devam etmesi çok zor gözüküyor.. Bu yaştan sonra bu zorlu süreci yaşayan birinin, aşırı stresli bir ortamda çalışması hiç doğru olmaz. Belki kendisi istemez ama bırakıp, dışarıdan destek vermeli artık.

Saglik herseyden önemlidir

Göreve devam edecekmis etmeyecekmis hic umrumda degil yeter ki sagligina kavussun

Allah acil sifalar versin

Üst Alt