🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 238 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

metastaz yaptığını söylüyorlardı. durum son derece ciddi gibi. umarım şampiyonluğa kadar dayanabilir baskan. bu futbolcu grubunun bir şekilde mutlu sona ulasacağını düşünüyorum.

Fatih Hoca ve Başkanımız Mustafa Cengiz'in sağlık problemlerine tiyatro diyenler bu fotoğraflara iyi baksın. Karaktersizsiniz.

bayadır futbol takip etmediğim için bugün galatasaray maçı sebebiyle haberim oldu başkanın hastalığından, ameliyatından. allah şifa versin, sağlıktan önemli bir şey yok. ailesiyle, sevenleriyle umarım daha çok uzun yıllar devirirler.

Kusura bakmayın da ben kongre üyesi olsam yarın da seçim olsa ibra etmem. Her gün yeni bir skandal yaşanıyor kulüpte.

Geçen hafta Rize maçında doğrandık, penaltılarımız verilmedi, rakip 90 dakika sert oynamasına rağmen bir tane kırmızı görmediler. Buna ne gibi bir tepkimiz oldu? Belki de şampiyonluğu geçen haftaki maç yüzünden kaybedeceğiz. Hangi maç sonunda tepki vermeyi düşünüyorlar?

Kaptan Işıl Alben ve Tilbe gibi milli oyuncuları aylarca bekletip, indirime gitmelerine rağmen yol vermek nasıl bir aklın ürünüdür?

Yusuf Günay'ın basketçi yeğeni Tarık Günay profesyonel sözleşme imzalamamasına rağmen, altyapı takımlarında maça çıkacak olmasına rağmen 5 senede 300 bin TL alacak olmasının bir açıklaması var mıdır?

Amatör branşlarda küme düşen takımlar bile sponsor bulabilirken, ligin en başarılı takımlarından Galatasaray nasıl sponsor bulamıyor?

Amatör branşlarda gelecek sezona dair bir planlama var mı? Ne gibi hedefler var? Herkes transferleri şimdiden bitirirken bizim daha koçumuz bile belli değil.

Basketbol şubesinin kangreni Ömer Yalçınkaya ne zaman kovulacak?

Şu son birkaç aydır yaptıklarıyla hiç ibra edilmeyi haketmiyorlar.

Kusura bakmayın da ben kongre üyesi olsam yarın da seçim olsa ibra etmem. Her gün yeni bir skandal yaşanıyor kulüpte.

Geçen hafta Rize maçında doğrandık, penaltılarımız verilmedi, rakip 90 dakika sert oynamasına rağmen bir tane kırmızı görmediler. Buna ne gibi bir tepkimiz oldu? Belki de şampiyonluğu geçen haftaki maç yüzünden kaybedeceğiz. Hangi maç sonunda tepki vermeyi düşünüyorlar?

Kaptan Işıl Alben ve Tilbe gibi milli oyuncuları aylarca bekletip, indirime gitmelerine rağmen yol vermek nasıl bir aklın ürünüdür?

Yusuf Günay'ın basketçi yeğeni Tarık Günay profesyonel sözleşme imzalamamasına rağmen, altyapı takımlarında maça çıkacak olmasına rağmen 5 senede 300 bin TL alacak olmasının bir açıklaması var mıdır?

Amatör branşlarda küme düşen takımlar bile sponsor bulabilirken, ligin en başarılı takımlarından Galatasaray nasıl sponsor bulamıyor?

Amatör branşlarda gelecek sezona dair bir planlama var mı? Ne gibi hedefler var? Herkes transferleri şimdiden bitirirken bizim daha koçumuz bile belli değil.

Basketbol şubesinin kangreni Ömer Yalçınkaya ne zaman kovulacak?

Şu son birkaç aydır yaptıklarıyla hiç ibra edilmeyi haketmiyorlar.
5 senede 300 bin lira.
Zaten 2 sene sonra o paranın değeri kalmayacak.
Mesela ben sporcu olarak o kontrata imza atmazdım.
23 yaşında aylık 5 bin lira kazanacağım. Dolar 20 lira olacak, benim 5 bin lira yol parasına anca yetecek.

Yönlendirtmeyin kendinizi, aklınızı kullanın.

Gscimbom mobil

Abi inşallah ciddi değilsindir de ironi yapmışsındır :)
Niye ki?
Kendini o çocuğun yerine koy.
18 yaşındasın top 3 oyuncu içindesin.
O paraya 5 sene kontrat yaparmısın?

Mesela 2 senelik yaparsın sonra piyasaya bakarsın.
Fedakarlığı oyuncu yapmış burada.

Ne olduğu belli olmayan iki tweetci bize algı operasyonu yapmış, sende balıklama atlamışsın.

Gscimbom mobil

Efendiliğinden koltuğu kaybedecek. Adam yok zamanda 120 milyonluk takım kurdu, baştakine ''sen ne oynatıyorsun'' diyemediği için ilk kendisi koyulacak kapı önüne.

Normalde olmaz ama bu liselierle olan mevzudan dolayı başkan rica ettiyse olur. Kazanır mı muamma. Yedirmezler albayrak a o başkan koltuğunu. çakal dolu kulüp.

GSCimbom Mobile App

albayrak'ın kazanma ihtimali yok

zaten başkan olmak için fazla tez canlı bir insan.

camianın duayenleri kimi işaret ederse o olur. eğer çok sesli bir ortam varsa chaos incoming

Üst Alt