🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 277 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Fatih hoca konusunda söyledikleri doğru ne yazıkki hocanın kafası sahada değil buda belli oluyor zaten eminim hocada içinden diyordur bir şekilde bıraksamda artık torunlarımla kızlarımla emekliligimi yaşasam diye

Iş kendi takimina oyinculara gelince aciyor agzini yumuyor gözünü.. hakli olabilirsin ama iyice sacmalamaya basladin sen... bunu takim.icinde hallede bilirdin.. kontrolü yitirmis bu kişi maalesef.. birde tffye mhkye filanda cikişsaydin da göreydik seni. Yazik. Def olup gideceksin

Eğer gideceğine kesin kanaat getirirse, hocayı kovup, yenisini getirip, 3 senelik de mukavele imzalayabilir diye tahmin ediyorum :D Başkanda o ışığı seziyorum ben.

Baskan soylediklerinde yuzdeyuz hakli..Adam ben bu yasta hasta halimle cildiriyorum..Sahada cirpinan oyuncu yok antreman yok parti cok.. Bodrum amerika geziler var demis..Oyuncularda biraz utabma olur demis hakli..Hatta adamin ipinde degil demis...Hakli fakat daha erken konusup cozmeliydi tek hatasi o..
Muhammed dediler aldi gedson yedlin yok haliyle irfancan icin bile sonuna kadar savasti fenre kol gibi girdi ugrasi sayesinde ha irfan gelsede oyunumuzda bi fark olmayacakti..
Adam kulubu kara gecirdi uefa anlasmasina uygun halde hoca ne istediyse yapti ..Simdi kulup biraz duze cijti baskanliga talip yagiyo..Herkes talip bundan once kulup uefa kiskacindayken kimse yoktu..Baskanim bu halde aldi buraya getirdi emeklerine saglik..
Hocadan erken hesap sorsaydi daha farkli olabilirdi gec ses yukseltti..
Malum taraftar grubu abdus hoca ve hocacilar kampanyaya basladi..Bu karalama kampanyasiyla baskan gider ama soyledikleride haklı..Un verdim seker verdim bakkaldaki borcu azalttim ama helva yok diyor..
Velhasil emegine saglik allah sifa versin

Son dakika...
Galatasaray'da sular durulmuyor..
Başkan Mustafa Cengiz, bütün kurulları yarın toplantıya çağırdı.
Başkan Cengiz'in sekreteri yönetim, disiplin, sicil ve denetleme kurulu üyelerini tek tek arayarak başkanın çağrısını iletti.[ @SuleymanRodop ]

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

terim'in 2 şampiyonluğu olmasa duygun yarsuvat'tan daha kısa bir çalışma dönemi olabilirdi. allah sağlık versin de fazla trip hakkının olduğunu sanmıyorum.

Galatasaray'da sular durulmuyor.. Başkan Mustafa Cengiz, bütün kurulları yarın toplantıya çağırdı. Başkan Cengiz'in sekreteri yönetim, disiplin, sicil ve denetleme kurulu üyelerini tek tek arayarak başkanın çağrısını iletti. Hadi hayırlısı..

KAOS

@Muhsin Berberoglu

Üst Alt