🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 278 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

licensed-image

Fatih Terim ile aranızda bir sıkıntı var mı?' sorusuna Cengiz, 'Yok. Yarın (Pazar) toplanıyoruz' cevabını verdi. Pazar günü gerçekleştirilecek toplantıdan nasıl kararlar çıkacağı merak ediliyor.

Halini iyi gormuyorum sezon sonuna kadar gitmeli nasilsa kongre var su anda istifa etmesi yanlis 7 mac daha dayansinlar sonra oturup bakariz sinyor terimede cengizede

Kendisine karşı olan sevgimizin grafiği böyle olsa gerek
Sanırım hasta olmasa grafik -'ye doğru kayardı. Ama ben hasta olmasına rağmen görevine devam etmesine ve maddi anlamda yaptığı bazı olumlu işlerin ve beraber kazandığımız 2 şampiyonluğun, o güzel günlerin hatırına kendi adıma grafiği nötrledim.

png-clipart-parabola-graph-of-a-function-quadratic-function-quadratic-equation-zero-of-a-funct...png

Kendisini ilk başta pek tanımıyorduk.
Geldiğinde pozitif bir hava oluşturdu
İyi işler yaptı. D.ö'den sonra güzel toparladı.
Ama zaman geçtikçe tuhaflaşmaya başladı
Hele son zamanlarda yaptığı açıklamalarının, davranış biçiminin mantıklı bir açıklaması yok.
Hocayı yalnız bırakmaları, sen nasıl olsa halledersin deyip ilk yarı transfer yapmaya tenezzül bile etmemeleri vs vs. Üstelik önceki yıllardaki transfer dönemlerinde de taraftarı kanser etmişlerdi.
Şimdi kendi ekibi kendisine cephe aldı. Sanırım bu Allah'ın adaleti.
Yönetim sembolik olarak kulüp işlerini yönetsin kalan zamanda. Futbolcular, teknik heyet ve taraftar olarak bizler kalan maçlara odaklanalım. Zaten bu şekilde değişen bir şey olmayacak. M.C'nin futbol meselelerine kaç yıldır müdahil olduğu pek söylenemez.
Hakemi eleştireceğim diye ekrana çıkıyor. Ben Palabıyık'a kızmam deyip Tff iyi niyetlidir diyor. Aynı programda futbolculara şeref ve haysiyet üzerinden laf çakmaya çalışıyor.

Aday olsa zaten genel kuruldan çok az oy alır bu saatten sonra. O yüzden bir yerden sonra bırakmayı da bilmek lazım. Zaten sağlık sorunları var.
Listesindeki adamların amacı farklı tabi. Albayrak liderliğinde tekrar yönetime gelmeyi umut ediyorlar. Ben Albayrak ve liderlik kelimesini aynı cümlede kullanırken bile tuhaf oluyorum. Onlar bu düşünceye nasıl olumlu bakıyor anlamıyorum.
Albayrak'tan Galatasaray'a başkan olmaz.
Benden demesi...

Yönetimde yeni ve vizyoner isimler görmemiz lazım. Umarım sürpriz bir aday, güzel bir liste ile seçime girer. Daha 20 gün felan var sonuçta liste bildirmek için.

Başkanlığı o kadar kötü yapmış ki, daha seçim belli olmadan 4 kişi başkanlığa adaylığını açıkladı.

Dursun Özbek ile yarışacak cesarete sahip olmuştu o zaman. Cesareti için tebrik ederim tekrar.

Adamın dibidir Mustafa Cengiz.

Başkan uyuma ve bu süper lig sürecini düzgün yönet.Bizi bu lige bir şekilde sokabilirse efsane olarak anacağım kendisini.
Ama haberleri bile yoktur, içeride anca entrika var :(

Üst Alt