Mustafa Cengiz: "Ben bir an evvel mali genel kurulu yapıp seçimlere gitmek istiyorum" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Başkanın en büyük hatası ısrarla AA ve YG ikilisine sabır etmesi ve onlara güvenmesi fb ile mücadelesi ve yaptığı kontralar , mali açısıdan başarısı , sağlık ile ilgili yaşadığı sorunlara rağmen görevinin başında olması yapmadığı transferlere rağmen kazandığı 2 şampiyonluk.... gitmen en doğru şey ama sağlığın hiç bir şeyden önemli değil umarım iyileşirsin!!!
Dursun'un son senesinde yaptığı transferlerle şampiyon oldu. Bu yıl bile yaptığı tek satış yine Dursun'un getirdiği Maicon. Dursun son yıl seçilebilse o da 2 kere şampiyon olurdu.

"Ben 20 tane oyuncu alır sonra da eyvallah der giderdim. ''Herkes yapıyor, sen de yap'' diyorlar. Ben onun alasını bilirim ama yapmam, yapamam. Kötü örnek, örnek olamaz."
Bu kısımda haklı vallahi yapan yaptı, böyle olsaydı şimdi değil 2 sene sonra sövüyor olacaktık başkana, Galatasaray da başkanlık zor iş.

Ulan bir de sonraki yönetimleri düşünüyoruz diyor. Anlaşılan bunlar seneye yapılacak seçimlerde kaybetmeyi göze almış ki artık bizden bir halt olmaz bari seçilecek yönetim rahat etsin diye düşünüyor ya da işte biz sadece kendimizi değil sonraki gelecekleri de düşünüyoruz diyerek oy toplamaya çalışıyor. Bunlar tam bir çakal.

Kim ne derse desin son yillarda özelikle finansal konularda en cok güvendigim baskan kendisidir

Simdiye kadar hem finansal acidan hemde sportif acidan kulubu gercekten cok iyi yönettiler kar da tutmaya calistilar kulubu ve herzaman da basardilar bunu

Ama ne yazik ki pandemi’den ve baskanin hastaligindan sonra isler yolunda gitmedi cok kötü bir transfer dönemi gecirdik bu da yönetim’e yazar tabiki

Ben devam etmesini isterdim acikcasi ama iyilesme sürecinde oldugu icin stress ten uzak kalmak isteyecektir

Adim kadar eminim ki bundan sonra gelen yönetim hirsizliga gelecek,kendi kisisel faturalarini kulube yollayan adamlari getirecekler yine

Bu kısımda haklı vallahi yapan yaptı, böyle olsaydı şimdi değil 2 sene sonra sövüyor olacaktık başkana, Galatasaray da başkanlık zor iş.
Ne haklısı be. Bu sene 2 tane yapamadığımız oyuncu yüzünden şampiyonluk giderse, o kadar milyonlarca lira kazançtan mahrum kalsak daha kötü olmayacak mı? Bu kadro şampiyonluğa yeter diyorlarsa onların ben futbol bilgisine şe'yapayım.

Yav bütçeyi tutturmalarının nedeni de FFP. O olmasa Apolu kulüp 2 şampiyonluğa rağmen bu kadar yangın yeriyken 2-3 tane yüksek bütçeli oyuncu sokmadan durur muydu? Fener de FFP'li, biz de. İki yönetimin takımı doğrultmak için yaptığı hamlelelere bakın, hangisi daha tembel, hangisi daha çalışkan anlarsınız. Mustafa Cengiz tek büyük şansı Fatih Terim'le çalışmak oldu. Dursun da o koltukla Fatih Terim'le otursa o da en aşağı 2 şampiyonluk kazanırdı. Fatih Terim'in bir kez sırtına binip sonra da 3 yıl inmeyen bir yönetim kadrosu. Başka da bir halt ettikleri yok, amatör şubeleri acınası hallerini saymıyorum bile.

Ne haklısı be. Bu sene 2 tane yapamadığımız oyuncu yüzünden şampiyonluk giderse, o kadar milyonlarca lira kazançtan mahrum kalsak daha kötü olmayacak mı? Bu kadro şampiyonluğa yeter diyorlarsa onların ben futbol bilgisine şe'yapayım.
Haklı. 2 oyuncu alınamaması tabi yanlış kabul. ancak bu cümlede geçmişe yapılan haklı bir eleştiri var buda görmezden gelinemez. Bunu görmek için çok uzak geçmişe gitmeyede gerek yok.

Haklı. 2 oyuncu alınamaması tabi yanlış kabul. ancak bu cümlede geçmişe yapılan haklı bir eleştiri var buda görmezden gelinemez. Bunu görmek için çok uzak geçmişe gitmeyede gerek yok.
Kimse ona fener gibi 20 tane transfer yapsın demedi. Sadece 1 tane orta saha, 1 tane de kanat alsın istedik. Kadromuz nitelik ve nicelik olarak yetersiz durumda. As oyuncularımız sakatlandığı veya cezalı olduğu zaman onun yerine oynayacak oyuncular Anadolu takımlarında bile forma giyemez seviyede. Ben Galatasaray'a bunu yakıştıramıyorum. Bu sene büyük risk aldılar. Ama görünen o ki bu kadroyla şampiyonluğun favorisi değiliz. Şampiyon olamazsak da en büyük suçlusu kendileridir ve kulübü büyük bir zarara uğratacakları için de ne idari ne de mali yönden ibra edilmemeleri gerekiyor.

Dursun'un son senesinde yaptığı transferlerle şampiyon oldu. Bu yıl bile yaptığı tek satış yine Dursun'un getirdiği Maicon. Dursun son yıl seçilebilse o da 2 kere şampiyon olurdu.
Sana saygı duyuyorum düşüncene saygı duyuyorum fakat ne dursun ne cengiz ikiside yetersiz ama bir tercih yapacaksam çapsız dursuna cengiz başkanı tercih ederim.

Üst Alt