Mustafa Cengiz: "Bir ocağın sönmesini şampiyonluğa tercih etmem" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: "Bir ocağın sönmesini şampiyonluğa tercih etmem"

Yeter artık sende hep konuşuyorsun.
Dursun'un pisliklerini tek tek açıklasana?
Neden buna gücün yetmiyor?

hemen dava aç neyi bekliyorsun.
Kim pislik yapmış ise cezasını çeksin.

Mutsuzluğu tatmadan hep mutlu olmak istersin.
Oysa nelerin seni mutsuz ettiğini bilmeden, nelerle mutlu olacağını nasıl bilebilirsin ?

Kaynak:Osman SEDEN

Dursun kulübün her tarafını bellemiş konuşma transfer yap diyorsunuz çok beklersiniz transfer 5 yılda anca dursunun pislikleri temizlenir.

Florya meselesinin maalesef önceden görmüştüm ama forumda ciddiye alan olmamıştı. Kemerburgaz filan boş işler, o arsayı görmüş kişiler biliyor ne demek istediğimi. Gelecek bir maddi gelir olacak bu yalan değil ancak çok baş ağrımız olacak. Altyapının, basketbolun filan taşınması da sancılı olacak. Ne diyeyim hakkımızda hayırlısı...

Florya meselesinin maalesef önceden görmüştüm ama forumda ciddiye alan olmamıştı. Kemerburgaz filan boş işler, o arsayı görmüş kişiler biliyor ne demek istediğimi. Gelecek bir maddi gelir olacak bu yalan değil ancak çok baş ağrımız olacak. Altyapının, basketbolun filan taşınması da sancılı olacak. Ne diyeyim hakkımızda hayırlısı...

Ben hatirliyorum o mesajini

Kabul edip ama deyip itiraz etmistim ve bunun ikinci bir secenegi yok demistim

Cunku bize ait olan bolume 1 saha bile sigmiyor , adamlar da kendine ait ve bizim kira sozlesmemiz biten yerden rant pesinde

Israr etseydik , sizin olan sizde kalsin dediklerinde su an fiilen 110 donum civari olan yerin 20-25 donumu kalacakti , geri kalani tahliye edince yine tesisimiz olmayacakti

Arkadaşlar başkan hala erken seçim ihtimalinden çekindiği için böyle açıklamalar yapıyor herhangi bir art niyet yok...Ama ne florya ne kemerburgaz ne riva ne de salon hiçbiri yanlış değil. Sadece otel saçmalık ki ben bunu sözlükte herkesten önce yazmıştım otel olmayacak diye dursun özbek-erkan mumcu ticari ilişkisini açıklamıştım. Ama otelin müseebibi de ünal aysalı ifal eden Ümit Özdemir'dir...

Durum kötü değil sadece doğru futbolcuları göndereceğiz hepsi o...Başkan enkaz aldım diyecek tabii ki ama çok da uzatmamak lazım ayrıca bilmiyordum diyor da başkan kemerburgaza devletin sadece 20 trilyon vereceğini martta burada sözlükte de ocakta yazdım kongre üyelerinden duyup nasıl kendisi bilmiyormuş...Yok köpek kovalıyormuş da bilmem ne...Açıkça söylemek lazım florya paramızdan kesilecek diye...

Üstat bir bilgi anekdot olarak basketbol kemerburgaza taşınmayacak...Sadece gs tv-gs store-altyapı-futbol takımı olacak...Baketbol ve diğer olimpik branşlar için sancaktepede arsa bakıyorlar ki bana göre gereksiz zira taçspor-kalamış düzgün organize edilse atatürk olimpiyat stadı yan sahası yahut ataköy kapalı atletizm pisti kiralansa yeter...Hem paramız yok diyoruz hem de gereksiz yere yeni tesis yapıyoruz 0 lira getiren atletizm-judo gibi branşlar için...

Üst Alt