Mustafa Cengiz: "Biz göndermek istemedik, maalesef Ndiaye kendi gitmek istedi" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu saatden sonra sart. Ya TV Paralar veya baska bonuslar yükselir, ya da scouting ile durmadan genc yabanci oyuncu alip satacaksin

Bu yonetimlerin dirayeti kadar seyircilerin de zihin devrimi yapmasiyla ilgili

ozellikle malesef bizim taraftar malesef birinci siraya transfer ve yildiz kelimelerini koydugu icin , onerdigin ve katildigim seyi yapabileceklerini zannetmiyorum

bizde futbolu tartışma ve izleme kültürü var,profesyonel ya da amatör resmi bir müsabakanın içinde oynama kültürü yok.

alt yapı konusu hikaye,kaçımızın çevresinde bölgesel liglerde oynayan çocuk var.bu sadece futbol için geçerli değil diğer branşlar içinde geçerli

hiç dikkatinizi çekmiyor mu ,yakınınızda ki çim sahalarda futbol oynayan çocuk çok az.

bizim çocukluğumuzda evladını getiren anne babalar yüzünden mahşer yeri gibi olurdu saha etrafları ya da amatör branş kulüpleri

bu iş okullara indirgenmediği sadece velilerin ve çocukların inisiyatifine bırakıldığı sürece,etrafta devlet kapısında ekmek bekleyen bir sürü üni mezunu, sporu sadece izleyen ve tartışan ama yapmayan nesillerimiz olur.

özellikle de belediyelerin bu konulara ciddi el atmaları gerek ama belediye başkanlarımızın da vizyonu ortada

altyapı altyapı diye dövünüp durmayın boşuna Galatasaray mevcut potansiyelin anca yüzde 1 ini tarayabilir ondan da anca şimdiki altyapı oyuncuları çıkar

iş tabana yayılmadığı sürece başarı sadece transferle olur orada da bir sürü transfer dalaverası döner kulüpler git gide daha da borçlanır

bu düzen birilerinin de işine geldiği için değiştirilmiyor üzerine gidilmiyor,önce bunlardan kurtulması gerek sistemin

milli takımda adam parlatıp olası yabancı kısıtın da satabilmek için sıfır kabiliyetli adamı kadroya aldırmadılar mı

Abi hiçbir taraftar isim delisi değil bence performans delisi olabilir bu da çok normal yönetimler iş bilmezliklerini taraftarın üstüne atıp bu ortaya çıkan bilançoyu topluma mal etmeye çalışıyor ama karar merci taraftar değil asla. Drogba'yı istese bile ne bileyim gidip 3 milyon verilecekse acaba diyor ama yöneticiler demiyor. Ribery gibi isimsiz adamlar getir hepsi o seviyede olmayabilir belki yarısı tutmayabilir ama mesele bu değil kimse iyi performans gösteren bir oyuncuya ya biz bunu 2 milyona aldık kesin kötü oyuncudur gibi bir yaklaşım sergilemiyor nihayetinde, mevcut şartlarla doğru isimleri almalıyız bu da taraftarın değil yönetimin işi. Benfica, Porto vs örneklerine gitmeye gerek yok dibimizde Bjk bile feda dedi 5 adam aldı 3'ü tuttu sonra bir tane daha aldı puzzle tamamlandı yavaş yavaş bunu yaparken kaç para kazanıp, kaç para harcadılar ortada normal olmayan (atınç, ba) transferlerini bile saymasak yine artı bir çizgisi vardır bu açıdan çok zor değil yani. 10 milyon Belhanda'ya verip almak iş değil o zaman tabii batarsın.

Cesareti ile bizi dursun ve yönetiminden kurtardığı için kendisine teşekkür ediyoruz lakin o kadar daha fazlası değil. Şahsen bu yönetimi geçici yönetim olarak görüyorum ve bu şekilde değerlendiriyorum. O yüzden bana hayal satma başkan, böyle toplara girmene gerek yok. N'Diaye konusunda da suçlu olan siz değilsiniz biliyoruz görüyoruz. Ben bu sene sadece şampiyonluk istiyorum, ne pahasına olursa olsun şampiyonluk! Gerisi şu an için umurumda değil.

Ilk defa bu baskanin hakkinda konusuyorum. Ve gozetledigim zaman bu adam bana harbi harbi Dursundan daha beter gibime geliyor. Ne bileyim bu adam umarim mayis ayinda tekrar aday olmaz.

Yahu düşünün kaç milyon taraftarı olan bir kulübüz. 170 tane locamız var ve 70 tanesi satılmıyor. Dursun bundan 1 kere bile bahsetmiyor. Satılması için çaba göstermiyor. Bu ne büyük bir rezilliktir. 70 loca kabaca yıllık 6-7 milyon dolar demek beyler. Hem de store geliri gibi değil. Kemiksiz para neredeyse net kar. Yazıklar olsun sana yağlı surat. Geber git.

Bir de şu seçim öncesi açıklanan işbirliğini konuşalım. Yahu ne saçma paketler bunlar. 250 dakika konuşmak için 7tl falan niye vereyim ben? Telefonda konuşma devri hikaye artık. Ek internet paketi olsaydı alırdım. Şu andaki hali ile kimse almaz bunu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Atılan gol başına 100 mb internet de veriyor. Takımın başında Fatih Terim, oyun planımız da hücum olduğundan aslında fena değil. :asd22:

Menejere transfer için niye para veriliyorki. Menejer stoje city e yapiyor transferi. Çok istiyolarsa onlar ödesin. Yani 1.6 yerine 1 m verdik bu da başarıdır demek doğru değil. 16 m değil 15 m e satılmış oluyor. Ben böyle birşey ilk defa duydum demekki menejerle önceden böyle bir anlaşma var. Yazıklar olsun takımı menejer oyunlarına alet edenlere.

Kesinlikle Galatasaray kalibresinde bir baskan olduguna inanmiyorum . Gaziantep Spor icin iyi bir baskan olur fakat Galatasaray baska bir seviye . Fakat kotu bir donemde Dursun'u indirmesi ve mayista secime gidecek olmasi ona secimi kazandirdi ve Galatasaray'a verebilecegi en buyuk hizmeti vermis oldu . Umarim 3-4 aya iyi bir baskan adayi iyi bir ekip cikar ve aday olur .

Menejere transfer için niye para veriliyorki. Menejer stoje city e yapiyor transferi. Çok istiyolarsa onlar ödesin. Yani 1.6 yerine 1 m verdik bu da başarıdır demek doğru değil. 16 m değil 15 m e satılmış oluyor. Ben böyle birşey ilk defa duydum demekki menejerle önceden böyle bir anlaşma var. Yazıklar olsun takımı menejer oyunlarına alet edenlere.

Burak Yılmaz satılırken de yapılmıştı böyle bir şey. Dursun'un bir haltlar yemesine benziyor ikisi de.

Üst Alt