Mustafa Cengiz Bugün GS TV'de Açıklama Yapacak! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz Bugün GS TV'de Açıklama Yapacak!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cengo başkanı çalıp çırpmayan tek baskan görüntüsünde olduğu için çok severim reis. fakat yönetim kadrosu olarak sencede çok zayıf değiler mi
Kimler mesela? Ne eksiklerini gördün üstat? Dorukhan, Kaan, Mahmut, Yusuf ve Abdurrahim Beyler gayet iyi yöneticilik yaptılar... Spesifik bir şey söylersen uzun zaman sonra ciddi bir şey yazabilirim tabi uçmağa varmazsak ;)

bu konuda pasif kalmalari diyelim. Terim'e yeterince yardim edemiyorlar. Terim pek yardim istemiyorum desede gözüksede en cok o rahatlar. Ki adamin yaptiklari ortada krasnodar ile.
İyi de ne yapılabilir? Höt deyince ceza almadılar mı? Yapılabilecek tek şey ses kesip sahada sonuç almak, düzgün hesap tutmak zira ne federasyon başkanı haluk ulusoy ne de ata aksular yönetimde... Hatta Ali Dürüst ve Fatih Terim gibi bir ikili de yok Türk Futbolunu yöneten... Niye? Çünkü başbakan mesut yılmaz değil hatta başbakanlık bile kalktı... Şenes Erzik yerine Servet Yardımcı var unutmamalıyız bu hakikatleri...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt