Mustafa Cengiz, Bugünkü Toplantıda Seçime Girmeyeceğini Açıklayacak İddiası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
mustafa_cengiz_adaylik_icin_kararini_verdi_1618304132_3884.jpg

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, sağlık durumuyla ilgili doktorlar ve ailesiyle görüştükten sonra, yönetim toplantısında seçime girmeyeceğini açıklayacak.​

Galatasaray’da mayıs ayındaki seçim öncesi hareketlilik var. Adaylığını açıklayanlar kervanına Divan Başkanlığı görevini bırakan Eşref Hamamcıoğlu’nun da eklenmesiyle (Tuncer Hunca, Metin Öztürk ve Burak Elmas) sayı dörde çıkmıştı. Gözler ise mevcut başkan Mustafa Cengiz’e çevrilmişti.

Türkiye Gazetesi'nden Yalımcan Sarpyel'in haberine göre; Sağlık durumuyla alakalı doktorları ve ailesiyle istişare yapan Cengiz bugünkü yönetim toplantısında seçime girmeyeceğini açıklayacak.

Ocaklı’yı ikna turları

Başkan’ın “Yokum” kararı hâlen ikinci başkanlık görevini sürdüren Abdurrahim Albayrak’ın durumunu etkileyecek. Adaylık için kolları sıvayan Albayrak eğer beklediği geri dönüşleri alabilirse adaylığını önümüzdeki hafta resmen açıklayacak ve koltuğa talip olan beşinci isim olacak. Ayrıca Galatasaray’ın önde gelenlerinden bir grubun Ahmet Yüce Ocaklı ile olan görüşmelerini sürdürdüğü ve ikna etme çabalarının devam ettiği de biliniyor.

Açıkçası bir ara Terimin istifa/kovulma söylentilerinin olduğu süreçte hiç ama hiç terimci olmamama hatta yıllarca terimi eleştirmeme rağmen bu yönetim varken terim istifa etmemeli kendini bunlara yedirmemeli demiştim. (çok pişmanım tam tersini savunmalıydım)

Geldiğimiz noktada yönetimin mali yönetimini beğendiğimi ifade etmek zorundayım. Belki transfer hamlelerini eleştirebiliriz. Fakat zamanında yapılması gereken transfer hamlelerinin yapılamaması belimizi bükse de asıl sorunun hocada olduğunu ne transfer yaparsan yap takımın ileri gitmek yerine geriye gittiğini de gördük.

Demem o ki Allah sağlık sıhhat versin Mustafa Cengizi destekliyorum. Yanındaki birkaç kişi dışında yönetiminden memnunum.

İlk değişim teknik kadroda başlamalı. M. Cengizin yürüttüğü mali yönetimle, kulübün bir şeylerini bir yerlere peşkeş çekmeyecek bir yönetim anlayışı ile isimlerden bağımsız olarak devam edilmeli.

(Cümle kurmada zorlandığım bir yazı oldu)

Kendisini iyi hatırlamamız için son şansı.
Olan oldu, biten bitti.Cesur davranacaksan açıklama yapmaya çık başkan.Ha yok " ben fenerlileri çok severim lütfen yanlış anlamasınlar, hatta fenerli akrabalarım var çok değerli camialar zaten 😇" tarzında konuşma olacaksa boşuna yıpratma bizi.

Valla umarim boyle bisey olmaz. Kalan adaylarin hepsini ust uste koyup toplasan baskanin sol billuru etmezler.

Ama kadrosu degismeli.

FT ile devam etmemeli.

Bakalim nasil olacak.

Tehlikenin farkında mısınız ?

Adaylık için kolları sıvayan Albayrak eğer beklediği geri dönüşleri alabilirse adaylığını önümüzdeki hafta resmen açıklayacak ve koltuğa talip olan beşinci isim olacak.

Açıkçası bir ara Terimin istifa/kovulma söylentilerinin olduğu süreçte hiç ama hiç terimci olmamama hatta yıllarca terimi eleştirmeme rağmen bu yönetim varken terim istifa etmemeli kendini bunlara yedirmemeli demiştim. (çok pişmanım tam tersini savunmalıydım)

Geldiğimiz noktada yönetimin mali yönetimini beğendiğimi ifade etmek zorundayım. Belki transfer hamlelerini eleştirebiliriz. Fakat zamanında yapılması gereken transfer hamlelerinin yapılamaması belimizi bükse de asıl sorunun hocada olduğunu ne transfer yaparsan yap takımın ileri gitmek yerine geriye gittiğini de gördük.

Demem o ki Allah sağlık sıhhat versin Mustafa Cengizi destekliyorum. Yanındaki birkaç kişi dışında yönetiminden memnunum.

İlk değişim teknik kadroda başlamalı. M. Cengizin yürüttüğü mali yönetimle, kulübün bir şeylerini bir yerlere peşkeş çekmeyecek bir yönetim anlayışı ile isimlerden bağımsız olarak devam edilmeli.

(Cümle kurmada zorlandığım bir yazı oldu)
son derece doğru görüşler. tebrik ediyorum ve katılıyorum rtaş. fatih terim son iki senede çok büyük başarısızlıklar yaşadı.

Üst Alt