Mustafa Cengiz: "Ceza durumunda UEFA ayağına değil, beynine kurşun sıkıyor demektir" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: "Ceza durumunda UEFA ayağına değil, beynine kurşun sıkıyor demektir"

Arkadaşlar haberi gazetenin kendisinde şimdi hepsini okudum. Resmen gazetecilik oyunu yapılmış. O rutin denilen soruyu soruyor gazeteci başkan da öyle bir şey olursa ayağına sıkmış olur vs. diye sıralamış.

Sonra forumda bunu destekleyecek noktada cümleler seçilerek konu açılıyor. (Danyal Beyciğim art niyetlisin demiyorum ama seçtiğin bölümlerle öyle bir hava beliriyor) Sonrasında herkesin ruhu sıkılıyor.

Diyelim ki öyle bir şey oldu. O zaman burada ya UEFA ya da başkanın yalan söylemiş. Görünen budur.

Bir de Ali Koç'un lobisi mi diye sordum. Haberde başkan şu ifadeleri kullanmış:

"BİNLERCE DİLEKÇE GİDİYOR, BİZİM KONUYU KAŞIYORLAR"

Başkan Mustafa Cengiz, bazı kesimler tarafından Galatasaray aleyhine her türlü çalışmayı yaptığını da iddia etti. Mustafa Cengiz “UEFA ile toplantımızda ‘Tüm Türk takımlarının önünü açın. Türkiye sıçrayacak. Yepyeni statlarıyla, yatırımlarıyla, futbola olan ilgisi ile Türkiye kanatlanmaya hazırlanan bir kuş gibi’ dedik. Şaşırdılar, ‘Nasıl yani! F.Bahçe’yi de mi kastediyorsunuz?’ diye sordular. ‘Evet, F.Bahçe’yi de, Beşiktaş’ı da kastediyoruz’ cevabını verdik. Türk ya da yabancı hiçbir kulübü karalamadık. Ama bizim konuyu kaşıyanlar var. Açık ve belgelerle net kayıtlı. UEFA’ya binlerce dilekçe gidiyor” dedi.

Ya fb sike olayinda da binlerce dilekce ile herkes kasimadi mi ?

Cok normal bu . Barca olsa da madrid kasir . United olsa city kasir . Kalkip ingiltereyi dusunelim yapmayalim mi derler ?

Anlaşma imzalamış, imzaladığın tarafa da kayılım belgesini göndermişsin. Hukuken icap ve kabul gerçekleşmiş.

Bu aşamadan sonra bir men kararı çıkması UEFA nın bir bakkal dükkanından farksız yönetildiğini göstermez mi Sinan Bey?

Bugün itibarı ile anlıyoruz ki anlaşmadan önce UEFA nın izleyeceği 2 yol vardı.

Ya direkt men edecekti. Ya da anlaşmanın tüm hukuki incelemeler tamamlandıktan sonra yürürlüğe gireceğine dair bir ön protokol imzalanacaktı.

Men kararı çıkması ya da anlaşma şartlarının ağırlaştırılması, tükürdüğünü yalamak deyiminin vücut bulmuş hali olacaktır.

SM-G930F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kaşısınlar sıkıntı yok! Ama tekrar tekrar acaba böyle olur mu şöyle olur mu diye muhattaplara soru sorup ortalığı bulandırmaya gerek yok! Başkanın cevap verip konuyu gündeme sokması da hata.

Bu adam çok ve boş konuşuyor. Dediğin soru sorulsa bile bu cevap verilmez. Ha doğruları söyleyeceksen de basta söylersin. Bu adama ısınamadım nedense ya hayırlısı

SM-A320F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Aç 3-4sene önceki veya dursun Özbek dönemindeki Divan konuşmalarını izle. Bu adam tam tersine fanatik ti. Hatta bir konuşmasında Fenerbahçeye şikeciler diye hitap etmişti. Galatasaray haklarını çok iyi savunurdu. Şuan da öyle. Macera aramaya gerek yok. Çok istiyorsan dursunu bilemem artık

Anlaşma imzalamış, imzaladığın tarafa da kayılım belgesini göndermişsin. Hukuken icap ve kabul gerçekleşmiş.

Bu aşamadan sonra bir men kararı çıkması UEFA nın bir bakkal dükkanından farksız yönetildiğini göstermez mi Sinan Bey?

Bugün itibarı ile anlıyoruz ki anlaşmadan önce UEFA nın izleyeceği 2 yol vardı.

Ya direkt men edecekti. Ya da anlaşmanın tüm hukuki incelemeler tamamlandıktan sonra yürürlüğe gireceğine dair bir ön protokol imzalanacaktı.

Men kararı çıkması ya da anlaşma şartlarının ağırlaştırılması, tükürdüğünü yalamak deyiminin vücut bulmuş hali olacaktır.

Demin verdigim cevabi tekrarlayim . Oyle de boyle de uefa adina bir sorun var zaten

Bu kendi ic isleyisleri ile ilgili bir problem . Biz bize olan yansimasini dusunuyoruz elbette

Fakat uefa nin belki hatasi surada olabilir , okudugum kadariyla anlasmaya itiraz suresi 10 gun imis . Onun tukenmesi beklenebilirdi aciklama icin . Burada bir hata yaptiklarini dusunuyorum

Fakat eger kararin duzeltilmesini gerekentiren bir seyler varsa ve "e nasilsa artik yolladik katilim mektubunu donemeyiz" derlerse , bu uzun zamanda uefa nin daha da aleyhine olur

Aç 3-4sene önceki veya dursun Özbek dönemindeki Divan konuşmalarını izle. Bu adam tam tersine fanatik ti. Hatta bir konuşmasında Fenerbahçeye şikeciler diye hitap etmişti. Galatasaray haklarını çok iyi savunurdu. Şuan da öyle. Macera aramaya gerek yok. Çok istiyorsan dursunu bilemem artık
He , dursuna bayılıyorum. Kardeşim bir şey savunurken saçma argümanlarla gelme, dursun al senin olsun

SM-A320F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Demin verdigim cevabi tekrarlayim . Oyle de boyle de uefa adina bir sorun var zaten

Bu kendi ic isleyisleri ile ilgili bir problem . Biz bize olan yansimasini dusunuyoruz elbette

Fakat uefa nin belki hatasi surada olabilir , okudugum kadariyla anlasmaya itiraz suresi 10 gun imis . Onun tukenmesi beklenebilirdi aciklama icin . Burada bir hata yaptiklarini dusunuyorum

Fakat eger kararin duzeltilmesini gerekentiren bir seyler varsa ve "e nasilsa artik yolladik katilim mektubunu donemeyiz" derlerse , bu uzun zamanda uefa nin daha da aleyhine olur
Tam tersi bir durumda yani men ya da anlaşma şartlarının ağırlaştırılması gibi bir durumda da ciddi tazminat yükümlülüğü doğma ihtimali olur. Artı böyle bir şey söz konusu olursa, uzun vadede değil çok kısa vadede UEFA nın imajı konusunda da çok ciddi kuşkular başlar.

Şahsen ben herhangi bir değişiklik beklemiyorum. Ancak kulüp aleyhine bir karar çıkması durumunda, hukuki manada kulübün bu işin peşini bırakmaması lazım.

Bu aşamada sıkıntılı olan taraf UEFA, rahat olan taraf biz olmalıyız.

Evet Beyler men ile ilgili yorum yaparken taraftarlık gömleğini çıkarıyoruz çünkü biz esasen Galatasaray taraftarı değiliz.

ceza yersek milanın ve uefanın halt yemesidir bu olay. mustafa cengiz bu olayda üzerine düşeni yaptı ve anlaşmayı imzaladı niye istifa etsin bazıları iyi saçmalamış. ayrıca uefa başkanı rutin bi uygulama dedi bu noktadan sonra aksi bişey olursa uefanın kahpeliğidir bu

Haberin kaynağı Habertürk, yapan kişi ise Meriç Müldür. Bu adamın ne olduğunu bilen bilir. Bu aşamadan sonra katılım yönünde aksi bir karar beklemiyorum. Bu tarz haberlere prim yaptırmayalım.

Haberin kaynağı Habertürk, yapan kişi ise Meriç Müldür. Bu adamın ne olduğunu bilen bilir. Bu aşamadan sonra katılım yönünde aksi bir karar beklemiyorum. Bu tarz haberlere prim yaptırmayalım.
ha o zaman hemen konu kilit ve çöpe. o çenesine ettiğimin gazetecilerin yüzkarasının nasıl artniyetli biri olduğunu anlatmaya gerek yok

Üst Alt