Mustafa Cengiz: "Ceza durumunda UEFA ayağına değil, beynine kurşun sıkıyor demektir" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: "Ceza durumunda UEFA ayağına değil, beynine kurşun sıkıyor demektir"

Sikeciler mail kampanyası başlatmış antipropaganda yapıyor hakkımızda da ulan hırsız ev sahibini parası yok bir sey çalamadım diye polise şikayet eder mi hıyar herifler,ne kadar pislik bir camiasiniz yahu

CFCB Adjudicatory Chamber to review case of Paris Saint-Germain

In light of the recent decision of the Club Financial Control Body (CFCB) Chief Investigator to close the investigation into Paris Saint-Germain - which commenced on 1 September 2017 - the Chairman of the CFCB has decided to send this decision for review by the Adjudicatory Chamber.

This announcement does not pre-judge in any way the result of the review to be conducted by the Adjudicatory Chamber of the CFCB.

men cezası geliceğini bende düşünmüyorum ama burada. "bize men cezası veremezler anlaşma yaptık", "men verirlerse tazminat davası açarız uefa'nın başı ağrır" diyen arkadaşlar bence o kadar emin olmayın. fb'de yanlış hatırlamıyorsam arsenal ile ön eleme yapıp sonra salzburg'u eleyip gruplara kalmayı garantiledikten sonra men cezası yedi. O zamanda aziz bağırıyordu sağda solda uefa çatırdayabilir, 250 milyon €'luk tazminat davası açacaz diye bir halt olmadı tabi. Eğer uefa bizi men etmek isterse çatır çatır men eder tek kuruşta tazminat alamayız uefa'nın bugüne kadar hangi takıma tazminat ödediği görülmüş?
Birkere onlar şikeden yargılandı.
Hem Aziz ne demek Aziz başkanım diyeceksin, o sana 10 şampiyonluk yaşatmış.
Uefa bal gibide çatırdadı ne Platini kaldı ne şemsiyeli kel.
Aziz başkan memleket elden gidiyor dedi az kalsın gidecekti.
Büyük başkana laf söyletmem ben.

Gscimbom Mobile

Birkere onlar şikeden yargılandı.
Hem Aziz ne demek Aziz başkanım diyeceksin, o sana 10 şampiyonluk yaşatmış.
Uefa bal gibide çatırdadı ne Platini kaldı ne şemsiyeli kel.
Aziz başkan memleket elden gidiyor dedi az kalsın gidecekti.
Büyük başkana laf söyletmem ben.

Gscimbom Mobile

şikeden ceza aldılar ama şike çoktan tezcillenmişti yani sezon başından men edebilrdi ama eleme maçları oynandıktan sonra men etti. Yani adamlar önce gel dediler sonra men ettiler. Sadece fenere değil sanırım başka takımlarında başına geldi benzer durumlar. Eğer onlara yapabiliyorlarsa bizede yapmalarının önünde engel yok. İhtimal daha düşük ama yapabilirler yani uefa'yada herhangi bir yaptırımı olmaz. Boşuna cas falan demeyin körler sağırlar birbirini ağırlar durumu var üstelik biz uefa ile yaptığımız ffp anlaşması şartlarınıda yerine getirmedik o yüzden casdan boşuna medet ummayalım.

Teorim: PSG’ye cezayi kesecekler, yuklu para da istiyecekler, o yuzden bizden daha az para alirlar

Sartlar iyilesir kuslar ve icimizdeki Irlandalilar got gibi kalir

Ulan dursun ulan dursun.
Yatacak yerin yok.
Bizi uğrattığın her kuruş zarar
,umarım özel hayatında sana 10 kat yansır

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin tranaferde emeği geçip pay alanlara!

DhUBwwmWkAAlyDg.jpg

Üst Alt