Mustafa Cengiz: "En ateşli, fanatik, rakip takım başkanı TFF Başkanı olsun" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: "En ateşli, fanatik, rakip takım başkanı TFF Başkanı olsun"

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz: "Daha önce bizim yönetimlerimizde bulunmuş bir arkadaşımızın bize tanıdığı hiçbir ayrıcalık olmamıştır. Mesela ben Ali Koç'un federasyon başkanı olmasını isterim. Adaletli ortam olduğu sürece bizim adımıza sorun yok"

Mustafa Cengiz: "En ateşli, fanatik, rakip takım başkanı TFF Başkanı olsun. Benim için hiçbir sorun yok, bizim camiamız için de yok. Bizim kimseye antipatimiz yok. Ben Yusuf Namoğlu'nu şahsen tanırım ama başkanlığım süresince asla aramadım."

Mustafa Cengiz: "Bugün ben şampiyon olurum yarın sen olursun. Ama hileyle, hurdayla iş çevirmeyelim."

Mustafa Cengiz: "Ben her ağzımı açtığımda ceza yedim, rakipler yesin demiyorum. Benim de cezamı kaldırın da, ben de maç seyretmek istiyorum. Sevgili hocamız orada bir ironi yaptı, ona kurnazlık denmez. Şark kurnazlığı başka bir şeydir, ona girmeyelim."

Trt Spor

mustafa-cengiz-1.jpeg

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Herhangi bir sorun görmüyorum açıklamasında. Vermek istediği mesaj net.

Adaletli bir ortam mesajı vermiş biraz abartılı şekilde süsleyerek cümleleri.

Ha bencede gereksiz olmuş çünkü mesajı alması gerekenler tersini anlayıp daha da pislik peşinde koşar.

Ya başkan çıkarıp vur artık şu şikecilere yeter ya.Fatih hocaya söz bırakma işte .
Taraftrın var senin kader değiştirecek seçimde .Biraz popoya popo de.

Üst Alt