Mustafa Cengiz: "Fırat Aydınus, Hüseyin Göçek ve Halis Özkahya, derhal hakemliği bırakmalıdır" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: "Fırat Aydınus, Hüseyin Göçek ve Halis Özkahya, derhal hakemliği bırakmalıdır"

Hayır.
Benim değildi

Icraat olarak bisey göremedim. Hayal kırıklığı oldu. Mustafa cengizi zaten takmıyolar bu konusmayla tir tir titremislerdir. Benim gibi düsünen vardır

ilk konusma sonra icraat. daha ne söylesin tff gereğini yapmaz ise fifa, uefa ya başvuracağız dedi ve tff ve tüm kurullarını istifaya davet etti.
gayet güzel gayet yerinde açıklamalar.

Macın tekrarını istesin diyenler var yahu ne icin tekrarını isteyecek...
Haksız penaltı verildiği için mi...
Ozaman dünyada her hafta 20-25 maç tekrarlanması lazım...
Bence gayet güzel konuştu Başkan...

O birliktelik asla yürümez di ama böylede bitmeliliydi

Galatasaray Düşmanlarının .........

Yazık oldu o sene . Bjk maçını 3 0 kazanmışsın elinde yıldızlar var ve puan da iyiydi . Eminim ki ekstra 2 şampiyonluk alırdık bu ikili ile . Ego savaşları yaptılar olan bize oldu; Cengiz , dursun gibi vasıfsızlara kaldık işte

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

cok basit. tüm demirören markalarina boykot çağrisı ve bein aboneligi iptal edin gibi bir açıklama yapamasi gerekiyor artik
Oncelikle Bein aboneliği iptalini baskan isteyemez,taraftar grubu istedi zaten sadece Lig degil CL ligi icinde Bein den para aliyoruz kaldi ki Beinin burdaki hatasi nedir ben anlamadim varsa bilmediğim birsey ogrenmek isterim

Gelelim demiroren urunlerine ,ben zaten bildigimi almiyorum siz de almayin başkan derse mi almayacaksiniz nedir yani ya acikcasi bu boykot konusunu da ulke olarak beceremiyoruz zaten,israil protesto edilir gidip kola alip yere.dökerler felan ,kusura bakma bunlar icraat degil

Dedigim gibi yonetim beceriksiz ama son aciklama tatmin edici onlar sokaktaki adam degil Koskoca Galatasaray temsilcileri,adam fifaya sizi sikayet edecegiz dedi yahu

Hala beklediğimi duyamadım diyen var. Arkadaşlar bugün TFF nin bittiği gündür. Fifa'ya gideceğiz denildi açık açık o hakemleri bıraktırmazsanız. Footballeaks belgelerine değinildi, tüpçüye direk mesaj. Daha ne yapsınlar, ligten çekilmek gibi bir saçmalık zaten olamaz. Biz gitmeyeceğiz onlar gidecek.

Takimi sahadan cekme, küfür etme falan olmaz tabiiki... isteyen arkadaslarida duygusal anlamda anlayabiliyorum... maksimum aciklama budur... Azize gibi takimi cekerim deyip sonra lafini yutmak daha kötü olurdu...

dediklerimiz yapılmazsa önce türkiye kupasından sonra ligden çekiliriz diyecekti bu kadar net.

anca yine mal mal konuştu.

Üst Alt