Mustafa Cengiz: "Hocamız kimi istediyse transfer ettim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: "Hocamız kimi istediyse transfer ettim"

Mustafa Cengiz: “hocamız kimi istediyse transfer ettim. gelen oyuncuların kariyeri ve maliyetleri ortada. ancak yönetim olarak harcadığımız paranın saha içinde karşılığını alamadık. (sabah)

"Ancak yönetim olarak harcadığımız paranın saha içinde karşılığını alamadık. Kaçan iki şampiyonluk 130 milyon euro'ya (1 milyar 340 milyon TL) mal oldu" dediği öğrenildi.

1622106013871.png

Şu adamın elinden tüm iletişim araçlarını toplayın. Artı yalan söylüyorsun bunak adam

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Hoca istiyor diyorsunuz sanki siz istemiyorsunuz . Hoca istemiyorum dese kızıyorsunuz istiyorum diyor yine kızıyorsunuz anlamadım valla. Hamza hoca istemedi diye evlatçı diyip gönderdiler neden transfer istemedi bu takım bana yeter dediği için.

Konudan bağımsız olarak kiralık oyuncularla bu futbol fazla bile.Dünyada örneği yoktur her sene kiralık oyuncu ile her sene şampiyon olan takım.

Bir önceki sene , son dakika menajer kucağına oturup , 3 tane çok maliyetli orta saha kiralayan başkan, çok düşünüyormuş kulübünü.

Kebap gibi Cl grubuna forveti yollayıp forvetsiz çıkaran da bendim. Ndiaye yollayıp orta saha almayıp şampiyonluğu riske atan da bendim.

Hocayı da alıp defolup gitmeniz dileğiyle.

Nasıl yalan söylüyormuş ya.. Yönetim teşekkürü hak etti diye açıklama yapmak zorunda kalmadı mı devre arası transferleri sonrası supreme half italian half adanalı sinyor Terim..
Hafızanızı kaybettiniz sanırım. Kaç transfer dönemi geçirdiler , her seferinde takımın önemli mevkilerinde boşluklar oldu. Nasıl yalan söylüyormuş derken utanmıyor musunuz Sinan Gümüş'ün fw oynadığı CL sezonundan , çıkabileceğimiz gruptan çıkamayışımızdan ? 6 numara olmadan çıkılan , takımda dribling yapabilecek tek adamın olmadığı sezonlardan ? FT kötü top oynattı eyvallah , teknik taktik hata yaptı eyvallah hatta şampiyonluğu verdi eyvallah , yönetimin beyinsizliklerini savunmak ise bambaşka bir boyut.

Kimi istediyse transfer ettim derken gören de bonservisleriyle aldın sanır git bonservisleriyle al takdir edelim yarım yamalak kiralık adam alıp durdun bu şekilde kalıcı başarı gelmez kusura bakma başkan suan da bu süreçte takımı. Hocasız bırakarak kulübe ihanet ediyorsunuz. Madem Belhandayi gönderecektin 10 numara alıp gönderecektin yaptığı açıklamalar felan hikaye iyi duran top kullanan bir adamımız olsaydı şuan şampiyonduk

Üst Alt