Mustafa Cengiz, Limiti Aşarak Transfer Yapılmasına Karşı Çıktı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
haber baya sacma

hoca "limiti asin, transfer yapin" demiyor zaten, taraftar da böyle birsey beklemiyordur herhalde

yaptiklari her aciklamada yönetim önce oyuncu satmaliyiz diyor, yani satmadan transfer yapamayiz yani satmadan transfer yaparsak limiti asariz (900+ bin euroya transfer yapabiliyoruz galiba bu arada)

haberi yapan kisi pek iyi niyetli degil gibi

Kaç kere sana güzelce insan gibi söyledik Mustafa Cengiz?

Anadolu'da kırsal kesimdeki Petrol İstasyonu gibi kulüp yönetiyorsunuz. Takımın ikinci başkanı Abdürrahim Albayrak olursa o takımdan profesyonel anlamda bir halt olmaz. Üzerine rahatsızlandın, hep de iyi olmanı istedik ama yeter be kardeşim. Yapamıyorsunuz işte, zaten hastasın Allah şifa versin ama bu şekilde olmaz. Galatarasaray Kulübü bu kadar düşmedi, elbette başkanlık yapacak birileri bulunur.

Tamam FFP var ama ben bu dönem kadar oyuncu satmada özürlü bir dönem hatırlamıyorum.

Kardesim suraya free ve senin kadrondan daha kaliteli 10 tane firsat veya bonservis istenmeyen oyuncu yazarim. Gidip mal gibi babele 3 sene 2.5 +2m imza. Falcaoya 5+2 bonus vermeseydin. Yerlerine yine gree gezen 25 yas alti oyuncu alip satsaydin.

Yazıklar olsun. Başka bir şey diyemiyorum. Ne yapılır,nasıl yapılır bilemiyorum ama bu yönetim Mayıs ayına kadar dahi yönetimde kalmamalı. Zamanında sizi deliler gibi desteklediğim için de kendimden utanıyorum başkan.

Bir de tek dertleri ligi FB'nin önünde şampiyon bitirmek. Avrupa geleneği kimsenin umurunda değil.

Bir ffp cezası daha mı yiyeyelim iyi mi olurdu. Başkan geçen sezon başında yapacağını yaptı 6 cı olduk avrupa da tek golü malatyadan gelen adem attı

Nerede yahu bu eski galatasaray taraftarı şimdikilerin gözü kör olmuş tek dertleri transfer muhtemelen maçlarda çekirdekçi tayfa da bunlardır

Yokta iyi niyetli olan aylar önce Uefanın kapısını çalıp Corona’yı, ülkedeki ekonomik krizi öne sürer 3-5 neyse kredi açar ffp konusunda. Amaçları kulübe para bırakmamak çünkü mayıstan sonra gidecekler. Bu yönetimde diğerleri gibi çıkarcı çıktı

Doğru karar ama şampiyon olunduğunda bu bütçenin yaratılması da yönetimin görevi

Örnek
3 paraya gomisi satıp 13’e diagne alırsan olacağı bu ki o da yarım sezon golcüsüz oynadıktan sonra

Üst Alt