Mustafa Cengiz: "Nagatomo ile anlaştık" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: "Nagatomo ile anlaştık"

Yuto Nagatomo ile ilgili henüz herhangi bir anlaşmamız yoktur. Oyuncu ve Inter kulübüyle herhangi bir anlaşma olması halinde transfer, resmi internet sitemiz ve tüm yayın organlarımız tarafından taraftarlarımıza ve spor kamuoyuna duyurulacaktır.

@GalatasaraySK

KAP’tan ceza yememek için tweet atıldı. Bu iş bitmiş ho.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başkan da çok acemi o zaman öyle açıklama yapma bayram üzeri...Resmen galeyana getirmişler bodrum dernektekiler ağzından kaçırmış...

Maaş bütçemiz 78 milyonamı çıkmış şimdi anlamadık.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Yani harcayabiliriz kısıt yok diyor ondan link verdim dorukhan acar'dan öğrendim ismet üzerinden aynı gece normalde önce 45 milyon euro maaş sınırı, bonservis kısıtı ve zarar kısıtı getirilmiş...

Biz bunu önce 55'e çıkarmışız ve 4 senede değil 3 senede denk bütçe sözü vermişiz...Son görüşmede de bize para cezası kesin maaş ve bonservis kısıtı kalksına getirmişiz olayı...

Şerefsiz basının gazına gelmeyin. Adamın anlaştık diye bi açıklaması olmamış. Transfer nöbetine yazdım, buraya da yazayım. Futbolarena'da videosu var. İnşallah onun bir şekilde olumlu sonuçlanacağından emin olabilirsiniz, inşallah Nagatomo biter diyorum demiş. Şerefsiz basın yine iş başında.

La ne anlasmasi daha 2 gun once aciklama yapti Nagatomo icin en ust fedakarligi yaptik fakat Inter bizim verdigimiz rakamin iki katini istiyor diye

UEFA ile yaptıkları anlaşma neticesinde bu sezon harcamalarının 65 milyon Euro’dan 78 milyon Euro’ya çıkacağını açıkladı.

Bu nasil oluyor? Yanlış anlaşılma olmasın

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Rakamlar yuvarlak verilmiş.. Uefa anlaşmasındaki rakamlar üzerinden geçen seneki -65M den yola çıkarak.....

Geçen seneki bütçe -65M
UEFA 1. yıl toleransı: -20M
Uefa ya bu yıl ödenecek ceza +6.5M -> çıkması garanti miktar
(-65M)+(-20M) =--85M+6.5M = -78.5 M küsuratlıdan yuvarlak -78M

Son düzenleme:
Rakamlar yuvarlak verilmiş.. Uefa anlaşmasındaki rakamlar üzerinde geçen seneki -65M den yola çıkarak.....

Geçen seneki bütçe -65M
(-65M)+(-20M) =--85M+6.5M = -78.5 M den yuvarlak -78M
-65 ile -20'yi toplayıp - 75 bulmak nedir yahu :) bırak ağabey sen cebiri...

Edit: Hemen editlemiş uyanık :) iyi ya kimse fark etmeyip ben uyarmasaydım editleyemecektin haa bu arada HÜRMETLER...

Rakamlar yuvarlak verilmiş.. Uefa anlaşmasındaki rakamlar üzerinde geçen seneki -65M den yola çıkarak.....

Geçen seneki bütçe -65M
(-65M)+(-20M) =--85M+6.5M = -78.5 M küsuratlıdan yuvarlak -78M

Yani uefa bize bu sene ödemek için 6.5M ceza vermeseydi harcama bütçemiz -20M tolerans la beraber 85M olacaktı...

Maaş bütçemiz 78 milyonamı çıkmış şimdi anlamadık.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Anlaşılmayan bişey kaldı mı emmoğlu...

Karar günü cezaya trip yapmıştık ama, bunun için uefa dayak değil terbiye için kendimizi toparlama fırsatı vermiş sonucunu çıkarmıştık...

Üst Alt