Mustafa Cengiz: "Şampiyonluk yürüyüşümüzü kimse engelleyemeyecek" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: "Şampiyonluk yürüyüşümüzü kimse engelleyemeyecek"

ben bu seneki olayın şampiyonluğumuzu önlemekle sınırlı olmadığını çok daha büyük planların olduğunu düşünüyorum.. federasyon, mhk, medya organize şekilde ve de herşeyi açık açık yapıyorlar.. federasyon 19.05 olayına göstermelik olarak bile tepki göstermedi. bu kadar açık yapmaları bu olayın futbolu aştığını gösteriyor.. adeta bizi yok etmeye yemin içmişler. bunlarla ilgisi var mı bilmiyorum ama Galatasaray lisesine fb li bir müdür atanmış..

Mehmet abinin bu konu hakkında çok güzel bi floodu var

fbnin türkiyenin tek futbol markası yapılmassına karar verilmiş. bunun için bize savaş ilan edildi.. bu kesinlikle organize ve sadece bu sezonla ilgili değil. herkesin bunun farkında olması lazım.. fbye 28 şampiyonluk verecekler ve şampiyonluk sayısına göre daha fazla para almasını sağlayacaklar.. böyle birşey olduğunda kesinlikle ligden çekilmeliyiz.. eğer bunu yapmazsak bu hilekarlığı kabul etmiş oluruz ve bir daha asla itiraz hakkımız olmaz. gerekirse avrupada bir ülkede amatör ligden başlayarak kendimize yeni bir hayat kurmalıyız.. ve bizim bu öykümüzü tüm dünya ibretle izleyecek

Adamın tarzı güzel efendi türkçesi de güzel.. Lakin etkili değil. İçeriğinin sert olup olmamasıyla ilgili değil etkili olmamasının. Kısa ve öz konuşsa belki daha etkili olur danışmanı yok mu bizim başkanın şaşıyorum. Aysal başkan mesela kesinlikle profesyoneldi bu konuda. Bu ateş üfleyerek sönmez dedi hatırladıkça kudurmuş köpeğe dönüyor ezik camia.

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt