Mustafa Cengiz: “UEFA ile 4 yıllık bir anlaşma imzalayacağız” - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: “UEFA ile 4 yıllık bir anlaşma imzalayacağız”

men gelecek kesin, yüefa şöyle böyle affetmezler bunlar derken çok faydalıydın zaten. Ercan mesela men yok dedi ta en başından beri sen bik bik konuştun konuştun şimdi hala da konuşuyorsun. Birde dediklerimi ciddiye almıyorlar diyorsun hayret bir şey yani.

Peki bir kisa soru . Men cezasi gelmis olsaydi veya olursa gelmeyecek diyenler susup mesaj atmayi mi kesecekler ? Anlamiyorum ne istiyorsunuz yani ? O zaman men cezasi aliriz diyen 10-15 kisilik bir uye toplulugu vardi

Tesbit edelim onlar bu baslikta yazamasin mesela , uefa kulube men cezasi vermeyince biz forumdaki uyelere konulardan men cezasi verelim

UEFA ya gitmisken oraya bi duvara GSC yazsaydin keske.

O aklima cok gelen bir seydi ama uygulanabilir degildi zaten binada katiyen yalniz olamiyorsun . Her yerin kurali farkli , mesela kura cekimlerinde kullanilan yerin icerisinde fotograf yasak

Mesela bu kupalar orjinal kupalar , bir sure kazanan kulupte kaliyor ama nihayetinde buraya teslim edilip saklaniyor , avrupa ligi kupasi (kargoda kirip kaynakla tamir ettigimiz) stadyuma goturulmustu ama super kupa kazandigimiz orjinal kupa

E102DD28-8F79-4E0C-BC78-830D43426BAA.jpeg

Konu men yemek veya yememek değil ısrarla safa yatıp aynı şeyi tekrarlamak
Burda ekonomik dokümanlar üzerinden konuşurken de aynı şeyleri diyordun uefada sistem öyle işlemiyor diye

Bugün gelmişsin uefada sistem değişti diyorsun yani şu işleri yiyip yutmasam ben bile yerim
Israr etmenin manası yok sen algı yaratmaya çalıştıkça bende yazacağım tam tersini

Şampiyon GALATASARAY yazdıracağız

Konu men yemek veya yememek değil ısrarla safa yatıp aynı şeyi tekrarlamak
Burda ekonomik dokümanlar üzerinden konuşurken de aynı şeyleri diyordun uefada sistem öyle işlemiyor diye

Bugün gelmişsin uefada sistem değişti diyorsun yani şu işleri yiyip yutmasam ben bile yerim
Israr etmenin manası yok sen algı yaratmaya çalıştıkça bende yazacağım tam tersini

Bir kac kez bugun yazmadim mi "hic dusundugum gibi degilmis , farkli yazanlar hakli cikti vs" diye , en az 3-4 mesaj attim boyle , ne yapsaydim daha ?

Ne yaptigin önemli degil şu tavrını bırak artık
Men men men diyip durman sana olan samimiyeti ortadan kaldırır

Allah allah , yahu forumda tonla konuda yorum tahmin fikir oluyor , herkesin her dedigi mi tutuyor

Ugura da baskanlik seciminde dursun dedi diye yuklenildi

Hayir isin garibi men ciksa da bu kez helal be sinan bildin vs denmeyecek "kina yak" , "GS dusmani" vs denecekti o sinirle

O halde kimse bir yorum yazmasin fikir belirtmesin tahminde bulunmasin , oyle bir forum mu olalim

Allah allah , yahu forumda tonla konuda yorum tahmin fikir oluyor , herkesin her dedigi mi tutuyor

Ugura da baskanlik seciminde dursun dedi diye yuklenildi

Hayir isin garibi men ciksa da bu kez helal be sinan bildin vs denmeyecek "kina yak" , "GS dusmani" vs denecekti o sinirle

O halde kimse bir yorum yazmasin fikir belirtmesin tahminde bulunmasin , oyle bir forum mu olalim
bi insanın her yorumu galatasaray aleyhine olan bi senaryo olursa orda terslik var demektir. bi insan hep mi galatasaray aleyhine yorum belirtir veya tahmin yapar. gerçek galatasaraylı yapmaz

Peki adnan bu iste bir mantik var mi ? Bu kulube boyuna deplasman yapan , 20 senedir kombine alan , eski sporcusu ve olagan ustu derecede her toplantisini vs takip eden biri hangi saik veya istekle men cezasi ister ?

Ben olayin bu sekilde sonuclanacagini hissettigim icin boyle naklettim ve men cezasi gelmedikce de herkesten cok ben sevinecegim yani

Mesajları tek tek okudum.Anladığım kadarıyla Sinan Bilgin buradaki arkadaşlarla resmen taşak geçiyor.

Ya kimseyle dalga filan gecmiyorum , yazdiklarimdan neden bir satir arasi anlam cikarilmaya calisiliyor , tum soylediklerim samimi sozler , ben boyle hissettim soyledim , otesi yok ki

Diger yandan engellemek istemiyorum kimseyi , neden engelleyim faydalanmak istiyorum

Ama boyle yok besiktasli bilmem ne filan da satasmalar artik gereksiz yani , primi de kalmadi kimseye

Bu arada sunuda belirtelim bu anlaşmanın cevcevesi gecen yıl çizilmiş
Buda burda dursun ilerde lazım olur

Niye sakız gibi uzattınız? Takım ceza almadı işte. Takım ceza almadıktan sonra bundan önce kim ne söylemiş ne önemi var ki?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yahu ceza almamışken rakiplerin kudurmasini izleyeceğimiz yerde, kendi taraftarımızın birbirini kudurtmasini izliyoruz çok ilginç gerçekten...

Peki adnan bu iste bir mantik var mi ? Bu kulube boyuna deplasman yapan , 20 senedir kombine alan , eski sporcusu ve olagan ustu derecede her toplantisini vs takip eden biri hangi saik veya istekle men cezasi ister ?

Ben olayin bu sekilde sonuclanacagini hissettigim icin boyle naklettim ve men cezasi gelmedikce de herkesten cok ben sevinecegim yani
ben sadece senin galatasaray hakkındaki her olayda yaklaşım tarzının pesimist veya rakip takımlar lehine konuşur şekilde olduğunu belirttim. bu durumun farkında olamazsın herhalde

Son düzenleme:
Tamam dikkat ederim ama yukarida da yazilmis , sadece benle ilgili degil bu sorun

Bir mesele hakkinda fikir belirten biri oluyor , oyuncu olur , mali konular olur vesaire

Yahu birbirimizin gecmiste yazdiklarini cikaracaksak herkese tonla malzeme cikar . Su can buyuk denen uyeyi hic sevmem fakat adama 3 hafta "gordun mu ndiaye nasil satildi" diye baski yapildi , sanki herkes 8 e alinirken 16 ya satilacagini biliyordu da can buyuk tersini soyledi

Herkes dursun secilir diyordu ugura patladi mustafa cengiz secilince , sirf dursun secilir dedi diye

Daha boyle binlerce ornek vardir , benim ffp konusu keza

Rodrigues i atin yollayin az kisi mi dedi ? Veya tudor u istemeyen kacimiz vardik ?

Uslubumuz antipatik olabilir bazimizin , hemen kalkip yok besiktasli yok GS dusmanligina soyundu demek mi lazim

Hadi her hakem aciklandiginda , hadi kurullarin her kararina yapiyoruz neyse , bari kendi icimizde yapmayalim su sacma isi

Üst Alt