Mustafa Cengiz ve Ekibi Derhal İstifa Etmelidir! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz ve Ekibi Derhal İstifa Etmelidir!

Kepaze herifler bunlar...caplari anca k.pasa kayseri rize....nerde bu muhalefett simdiye coktan gitmeleri lazimdi...

Dediğim gibi genel olarak yönetimi başarılı buluyorum ama bir sene forvet bekle bir sene kanat bekle bir sene orta saha bekle sıkıldım usandım artık

Ya şu transfer işini profesyonelce halledebilecek yöneticileri bulup getirin ya da sonuç belli ...

Dediğim gibi genel olarak yönetimi başarılı buluyorum ama bir sene forvet bekle bir sene kanat bekle bir sene orta saha bekle sıkıldım usandım artık

Ya şu transfer işini profesyonelce halledebilecek yöneticileri bulup getirin ya da sonuç belli ...
aga başarılı olduğu falan yok. koltukta oturup para harcamamak başarı değildir nitekim diagne falcao gibi kazıkları soktular da yani harcamıyor diyoruz kazığın dik alasını sokuyorlar soktukları an

Mustafa Cengiz'in iyi bir Galatasaraylı olduğuna ve iyi niyetli olduğuna dair hiçbir şüphem yok. Dursun gibi paraları yemediler ancak vizyonları, ekibi, lobisi bu kulübe yakışmıyor! 2 senedir Fatih hoca çıkın konuşun dedi yönetime. Bizim yönetim sus pus oldu bütün cezayı hoca yedi. Lobi yapamıyorsanız sizin bu kulüpte işiniz yok!

İSTİFA DA BİR HİZMETTİR

Mali açıdan idare etmek ve yönetmek tabii ki çok önemli. Ama sportif açıdan çağa ve futbol ortamına ayak uydurmak, üretmek ve gelişmek için bu yönetimin ortaya koyduğu bir vizyon yok. Her sene şu kadar kar ettik, bu kadar kar ettik diye defteri mi kapatacağız. Üst düzey dev kulüpler bile ettikleri karın nasıl üstüne çıkarız diye düşünüyorlar. Hiçbir şekilde yetinmiyorlar. Biz de anca günü kurtarma.. Konunun asıl amacına gelirsek kesinlikle yönetim değişikliği olmalı idi. Yalnız artık planlar iyi kötü bir şekilde yapılmış bir şekilde lige başlanacak. Mecbur bu seneyi de çok çok rezalet bir durum veya olay yaşanmazsa böyle gider.

aga başarılı olduğu falan yok. koltukta oturup para harcamamak başarı değildir nitekim diagne falcao gibi kazıkları soktular da yani harcamıyor diyoruz kazığın dik alasını sokuyorlar soktukları an
Galatasaray üst üste 2 yıl başarısızlığı kaldıramaz, bu yıl keyifleri bilir bu takım şampiyon olmaz ise kendileri de topun ağzında olur

Galatasaray üst üste 2 yıl başarısızlığı kaldıramaz, bu yıl keyifleri bilir bu takım şampiyon olmaz ise kendileri de topun ağzında olur
Hesap öyle değil hocam.. bu sene şampiyon olmazsak hem Terim’den kurtuluruz hem de para kasada kalır hesabı yapılıyor..
Ffp de bitiyor seneye.. hocayı gönderip transfer şovu yaparak taraftarın gönlünü alırız hesabı yapıyor benzinciyle dolmuşçu..

Hesap öyle değil hocam.. bu sene şampiyon olmazsak hem Terim’den kurtuluruz hem de para kasada kalır hesabı yapılıyor..
Ffp de bitiyor seneye.. hocayı gönderip transfer şovu yaparak taraftarın gönlünü alırız hesabı yapıyor benzinciyle dolmuşçu..
yersiz bi teori değil mi üstad 2021 seçim senesi değil mi?
bu adamlar tekrar seçilmek istiyorsa seçime şampiyonluğa oynayarak girmek istememeleri saçma değil mi?

Üst Alt