🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 133 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Dursun ismini yazmayın, gözünüzü seveyim yazmayın, ne olursa olsun yazmayın rica ediyorum.
galatasaray_baskan_adayi_dursun_ozbek_kimdir_1428583750_5226.jpg

Dursun da buda işe yaramaz. Beyefendi dedik o kadar, Dursun'dan tek artısı beyefendiliği olması onun dışında en ufak bir artısı yok. Galatasaray'ın ihtiyacı olan, Faruk Süren yada Ali Tanrıyar gibi bir başkan olmasıdır. Selahattin Beyazıt'dan bir tane daha bulsak mükemmel olacak. Galatasaray başkanlık titri son zamanlarda iyice çapsızlar tarafından kullanılmaya başladı.

Çok merak ediyorum koskoca bir camianın başkanı olarak TFF'yi, kurulları, hakemleri ve rakipleri geçtim kendi oyuncualrı, teknik ekibi, yöneticileri ve hatta traftar grubu üzerinde hiçbir otoritesinin olmamasını nasıl hazmediyor?

hükumete biat etmeyen biri başkan olamaz hiç bir kulüpte boşa hayal kurmayalım.bu herif gitse bile yerine gelecek adam vur ensesine al lokmasını ağzından biri olacak yine

Tarihin en kötü başkanı şu adamı en başından beri bir defa savunmadım , ABV başka birşey demiyorum bu hale gelmemizde ki en büyük sebeb bu adam. Dursundan kötüsü olmaz diyodum x10 daha beteri bela oldu başımıza. Forumda çok destekleneyi vardı alsın kına yaksınlar başlarına.

Şampiyon kadroyu, takımı bu hale tamamen kendisi getirdi.

Üst Alt