🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 158 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Transferin idaresinin Teknik ekibe geçtiği devre arası t.döneminin başında açıklandı zaten ısrarla herkes hala yönetime veryansın ediyor. M.Cengiz'i eleştirecek konu belli.
Ek gelir kaynakları yaratamamaları,
Kulübün haklarını savunamamaları bu yüzden tüm yükün teknik direktöre ihale kalması
ve Ozan Kabak mevzusu.

Tekrar vurgulamak lazım transfer işi şuan teknik ekipte. Fatih Terim tanıyan herkes bir daha bu işi bu yönetime bırakma gafletine düşmeyeceğini bilir.
Birde taraftarın yüzde doksanının eleştiriyi doğru yöneltemediği ortamda belli bir zümre bunu yapıyormuş gibi aksetmekte fırsatçılıktır..

Son olarak bu takım bu sene şampiyon olacak. Belhanda olsa da olmasa da, forvet olsa da olmasa da Mustafa Cengiz olsa da olmasa da buna mecburuz ve olacağız.

serdar ve eren olayindan sonra dahi kulubu ftnin yonettigini idrak edemeyip bu adamcagiza transfer yuzunden saldiranlar utanmalidir
saha disi seyler icin saldirin da habire forvet forvet diye adami suclamak gulunch
Serdar Eren olayı tamam da sence Fatih Terim Rodrigues-Belhanda satılsın yerlerine de kimse alınmasın düşüncesinde olabilir mi? Memnun mu yani gelişmelerden forvetin gelmemesinden vs? Adam 2 ay önce raporumu verdim diyor, bu adamları gönderirken yerine adam geleceğini düşünüyor çünkü, öyle söyleniyor. Yoksa Belhandayı herkes eleştirirken bile oynatan, konuşmalarıyla arkasında duran adam da Terim. Birden Belhanda nefreti bürüdü ve satmaya mı karar verdi?
İşin özü şu, Terim bir operasyona girişti, bayadır da var kafasında o kesin. Ama yönetim işleri onun istediği gibi yapamıyor burası da kesin.

Burada eleştirilecek en büyük nokta, iki santrfor transferiyle şampiyon olabilecekken neden bu kadar geniş kapsamlı bir operasyon yapıyorsun? Yönetim her şeyi düzgün yapsa bile riskli. Ki yönetimin işini doğru yapmadığı da ortada.

Serdar Eren olayı tamam da sence Fatih Terim Rodrigues-Belhanda satılsın yerlerine de kimse alınmasın düşüncesinde olabilir mi? Memnun mu yani gelişmelerden forvetin gelmemesinden vs? Adam 2 ay önce raporumu verdim diyor, bu adamları gönderirken yerine adam geleceğini düşünüyor çünkü, öyle söyleniyor. Yoksa Belhandayı herkes eleştirirken bile oynatan, konuşmalarıyla arkasında duran adam da Terim. Birden Belhanda nefreti bürüdü ve satmaya mı karar verdi?
İşin özü şu, Terim bir operasyona girişti, bayadır da var kafasında o kesin. Ama yönetim işleri onun istediği gibi yapamıyor burası da kesin.

Burada eleştirilecek en büyük nokta, iki santrfor transferiyle şampiyon olabilecekken neden bu kadar geniş kapsamlı bir operasyon yapıyorsun? Yönetim her şeyi düzgün yapsa bile riskli. Ki yönetimin işini doğru yapmadığı da ortada.
Fatih hocam kusura bakmasın ama bu suçlamaları hakediyor.. sen “kol kırılır yen içinde kalır” diyerek çıkıp konuşmazsan böyle malzeme verirsin.. adamlar zaten hocanın açığını arıyor o da açık veriyor sağolsun..
Hocanın en kısa sürede çıkıp herşeyi ifşa etmesi lazım..

ftnin kendi adamları uğraşmıyor mu transferle bu dönem

Her sey hocanin kontrolunde ama transferi bitiren yonetim. Bu yuzden de bitmiyor sanki.

Yine de bir facia olmasi durumunda yonetim gider o yuzden buna gore hareket edeceklerdir.

ftnin kendi adamları uğraşmıyor mu transferle bu dönem
Her şeyden Terim'i sorumlu tutarız bu mantıkla. Yönetim-Alt yapı-Transfer-Oyuncu grubu-Maaşları ödenmeyen oyuncuları ikna etme, motive etme, taraftarı sakinleştirme, medya yönetimi vs vs uzar gider bu liste. Evet bunların hepsinden sorumludur diyorsan ona eyvallah. Ancak bu kadar büyük sorumluluğu alıp başarıya ulaşırsa da bütün zafer onun olur. Sadece Terim için geçerli değil bu işlerin hepsinden sorumlu sayılıyorsa övgüyü de hak eder. Bu şekilde düşünüyorsan dediklerine katılırım. Transferin yapılamaması da Terim'in suçudur.

Ayrıca bu yöneticiler ellerinde para varken iyi kötü transfer yapan adamlar önceki dönemlerden biliyoruz. Şu an sıkıntı daha büyük gibi duruyor.

Her şeyden Terim'i sorumlu tutarız bu mantıkla. Yönetim-Alt yapı-Transfer-Oyuncu grubu-Maaşları ödenmeyen oyuncuları ikna etme, motive etme, taraftarı sakinleştirme, medya yönetimi vs vs uzar gider bu liste. Evet bunların hepsinden sorumludur diyorsan ona eyvallah. Ancak bu kadar büyük sorumluluğu alıp başarıya ulaşırsa da bütün zafer onun olur. Sadece Terim için geçerli değil bu işlerin hepsinden sorumlu sayılıyorsa övgüyü de hak eder. Bu şekilde düşünüyorsan dediklerine katılırım Transferin yapılamaması da Terim'in suçudur.

Ayrıca bu yöneticiler ellerinde para varken iyi kötü transfer yapan adamlar önceki dönemlerden biliyoruz. Şu an sıkıntı daha büyük gibi duruyor.
hocam aynı şeyi diyoruz ilk paragrafta yazdıklarınız doğru zaten basın sözcülüğünü bile terim yapıyor şu an (doğrusu bu demiyorum)
hoca geçen yaz yaşanan fiyaskodan sonra el koydu transfer işine ve adam alamadı şükrü ve apo benim kanaatim

Bu saatten sonra Luis Suarez gelse de istifa. Ağustos'un ortasından beri santrafor problemi aşikar. Hatta pek çok kişiye göre Gomis ve Eren varken bile bir santrafor daha gerekiyordu. Bir şekilde Terim'in başta olmasının avantajıyla yazın atlattılar transferi.

4 aydır her açıklamada forvet dediler, bizde "yazın büyük hata yaptılar ama en azından şimdiden birileriyle görüşüyorlardır, Ocakta gelir" diyorduk, Ancak..

Ocak ayının 2.haftası bitti ve 3.haftası başladı. Hafta içi Bolu, Hafta sonu Agücü maçlarıyla resmi maçlarda başlıyor ve ses yok. Aksine eldeki bulgurlar da gidiyor.

Hoca dahil kimseden çıt yok. Ben olsam onun yerinde istifa kozunu kullanırım. Camia ve taraftar zaten arkanda, kullan hocam bu gücünü. Bu saatten sonra transfer bekleyen de ahmaktır. Kim gelirse gelsin bu yönetim rezildir..

Transferin idaresinin Teknik ekibe geçtiği devre arası t.döneminin başında açıklandı zaten ısrarla herkes hala yönetime veryansın ediyor. M.Cengiz'i eleştirecek konu belli.
Ek gelir kaynakları yaratamamaları,
Kulübün haklarını savunamamaları bu yüzden tüm yükün teknik direktöre ihale kalması
ve Ozan Kabak mevzusu.

Tekrar vurgulamak lazım transfer işi şuan teknik ekipte. Fatih Terim tanıyan herkes bir daha bu işi bu yönetime bırakma gafletine düşmeyeceğini bilir.
Birde taraftarın yüzde doksanının eleştiriyi doğru yöneltemediği ortamda belli bir zümre bunu yapıyormuş gibi aksetmekte fırsatçılıktır..

Son olarak bu takım bu sene şampiyon olacak. Belhanda olsa da olmasa da, forvet olsa da olmasa da Mustafa Cengiz olsa da olmasa da buna mecburuz ve olacağız.

ozan,yazdıkların dogru ama eksik ,transfer teknik ekipte öyle görünüyor fakat hoca ekibiyle oyuncuyu belirledi diyelim ki belirlenmiş 2 ay diyor görüsmeler yapılmış
ama parayı verecek olan hoca degil yönetim kurulu yani baş sucl tabiki yönetim
ve heryerde söylüyorum bu tarz sessizlik ben şimdiye kadar hiç iyi görmedim ve artık iyi niyet degil art niyet arıyorum,kasıtlı olarak hocanın istekleri yapılmıyor bence ki taraftarın öfkesi bu yuzden
gercekten çaba olsa arada bilgilendirme olur isim vermeden vs
bütün kulüpler bu sekilde,özetle arkada başka pis bişeyler dönüyor bence umarım yanılırım.

Nizipli arkadaş ve “dışarıdaki” saz arkadaşları çok yanlış hesap yapıyor.. bu hesap birçok kişinin koltuğuna mal olacak ama Fatih Terim yedirilmeyecek Saray soytarılarına !

Üst Alt