🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 198 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Seçime girmeden önce İbrahimovic'i getircem dedi, seçimden sonra Falcao'yu bile getiremedi. Gomis'i gönderdi. Diagne ve Mitroglou'nu getirdi. Başkandaki çapa bakın bu sezon şampiyonlar liginde sonucu olur ligi de 3. bitirirsek yar saçların lüle lüle Mustafa Başkan sana güle güle

Aslında bu yönetim çoktan gitmişti de kulübü Fatih hoca ayakta tuttu. Yoksa bu yönetimin de pek bir şeyi yok. Ha iyi niyet konusunda şüphem yok lakin yetmiyor yetmez. Falcao transferi bu saatten sonra yatarsa eğer Seri & Nzonzi transferlerine rağmen bunun altında kalırlar. Umarım bunun farkındadırlar.

falcao'ya bonservis vereceksek niye gomisi sattık.yönetim derhal istifa etmelli.gomise 2-3milyon euro vermemek için,aklı sıra tutarlı görünmek için bizi 45 milyon euro zarara soktu

.6 ay forvetsiz kalıp şl'de gruptan çıkamayıp 20 milyon euro'ya yakın gelirden olduk,
üstüne gidildi diagne'ye 10+3 milyon euro verildi.33 milyon euro

.üstüne şimdi falcao'ya 5 milyon euro bonservis verilecek 37 milyon euro.üstüne 2-3 milyon impza,menajer parası verilecek 40 milyon euro.birde üstüne falcao'ya 3 sene lik 5+2 milyon euro para verilecek.gomis 3,5 alıyordu falcao 7 alacak gomisin 1 senesi kalacaktı kalsaydı.falcaonun 3 senesi var.
45+milyon euro. üstünde para kaybettirdi beceriksiz yönetim.gomis'e o paraları veremezdim diyen adam dünyaları çöpe attı dünyaları.

bonservisle gelecekse falcao gelmesin!!! ben bunların beceriksizliğini kulüpten har vurup harman vuraran savurmasını istemiyorum!!!.
göz boyamak için falcao'yu getiryorlar başka bir halt yaptıkları yok ts 22lik forvet alıyor biz 34'lük falcao'ya tüm parayı basıyoruz.

Son düzenleme:
Mustafa Cengiz gitse nolcak yerine bir başka beceriksiz gelir, bizde yönetici sıkıntısı var.

Bende ümidi kestim.
polat,aysal,özbek,cengiz vss...Ve bundan sonra gelebileceklerin isimlerine baktığımızda hiç umut yok.
Demekki bu genel kurul yapısında çıkmıyor arkadaş..
Klüp kesinlikle satılmalı.
Bence ikisi arasında hiçbir fak yok.Başımızdakilerde 3,5 lira verdiler diye kendilerini klübün sahibi sanıp ortalıkda cirit atıyorlar.. reklamın kralını yapıyorlar.
Hiç olmadı gerçek sahibi olsunda belki doru yöneticileri getirir.

ocak 2018de göreve geldiniz ve o günden beri 4 transfer sezonu geçirdik.

nerde sorunlu forvet var onlarla uğraşıp zaman harcadınız ve koskoca galatasaray takımı CL'de eren derdiyok ile oynadı.

ayriyetten ne güzel transferlerde artıya geçtik ve ozan gibi genç yeteneği sattık derken ozanın parası direk diagne kazmasına gitti. diğer gelen oyuncu ise marsilyanın sildiği 1.5sezon kiraladığımız ve 1.5 sezon için para bile vermediğimiz adam mitroglou. bu 2 forvet transferini çok rahat siirt jetpa spor başkanı bile yapabilirdi. emin olun terim olmasa stada bile giremezdiniz ama terim sayesinde şimdilik yırtıyorsunuz.

ve bu arada artık transfer işlerine abdulrahim albayrak köylüsü bakmasın.

Bugün Fatih Terim'in açıklamalarından sonra kendisine olan kızgınlığım azaldı. Belli ki hoca normal antrenörlerin aksine ihtiyacı olan pozisyon için 4-5 alternatif yerine bir tane adam söylüyor, bunlar da eldeki imkansızlık ve bireysel becerisizlikle alamadan geri dönüyor. Falcao olmadan diye adamlara kızmak istiyorum ama dünyada tek santrafor Falcao mu? Demek ki hoca için öyle çünkü o olmazsa olmasın diyor. Geçen yıl Modeste'de bu durum vardı, bir ara Tetteh'inde oldu, şimdi de Falcao. Yoksa hoca doğru düzgün gidip Llorente boştaymış, hiç yoktan onu alın dese bunlar da alır heralde. Zaten yapabildikleri tek şey oyuncunun gönlünü edip yola getirmek, kulüpsüz Llorente veya o tarz herifler de tam bunların kalemi. Ama hoca bunlara alternatif vermiyor olacak ki bunlardan 3 ay olmayacak duaya amin deyip gurbetten pişmaniyeyle geri dönüyorlar.

Taraftar hiçbir yönetime vermediği desteği bu yönetime verdi. Yetmedi geçen sene santrforsuz kaldık. Tamam dedi herkes, devre arası son gün diagne geldi. Neyse dedi yine. Yine hüsrana uğratmak üzeresiniz. Biliniz ki artık o destek ne internet aleminde ne de stadta artık yok.

bu yönetimin en büyük eksigi iletisim tek kelime dahi etmekten acizler yada korkuyorlar.

her buyuk takımın basın kanalları olur ve düzenli olarak camiası olaylar hakkında bilgilendirilir

sanırsın biz 3.küme uganda takımıyız.

Kulüp Üyesi Fatih Altaylı: "Mustafa Cengiz, mahkeme kararıyla başkanlığı bırakmak zorunda kalacak. Koskoca Galatasaray'ı ultrAslan'a indirgeyemezsiniz. Mustafa Cengiz, Galatasaray'ın başkanlığını bıraksın, gitsin ultrAslan'ın başkanı olsun."

Üst Alt