🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Siz siz olun hiç bir yönetici başkanlara güvenmeyin.

Başkan babam seçilsin yine güvenmeyip icraata bakarım bekleyerek.

Bu yönetici bozuntularından çok dilim yandı.

Yav satacak tabi. Bizim mal başkanlar alıp alıp satmayı akıl edemedikleri için bi yol alamadık yıllarca.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

04a12031b0eeaca68ad7c81eeb9acbd8.gif

sinerjiyi yakalayanlar keyif içinde bardaklarından yudum alıyolar

devre arası birden fazla oyuncu satışı çok trajikomik olur. Bu bir vazgeçiştir. Hoca buna nasıl müsade ediyor hala inanamıyorum. Rakipler çok ciddi görmüyorlar mı bunu?

Nevzat Dindar:Yeni yönetimden beklenen rövanşist duyguları bir kenara bırakıp icraat yapmaları.. Başkan Mustafa Cengiz’in öncelikle rahat bırakılması lazım.. Galatasaray’ın hayati projeleri var.. İlk gün Emlak Konut, ikinci gün ise SPK ile problem yaşandı..

"Sevgili Galatasaraylılar;

Genel Kurul'un iradesiyle Galatasaray Spor Kulübü'nün 37. Başkanı olma şerefine eriştim. Büyük Galatasaray Ailesi'ne, ben ve yönetim kurulum adına bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum.

Galatasaray Ailesi'nin seçilen bir temsilcisi olarak, başkanlığımın ardından gerek sosyal medyada, gerek tribünde, gerek sokakta kenetlenen camiayı görmek beni çok onurlandırdı. Bu kenetlenmenin en müthiş örneğini geçtiğimiz hafta değerli Galatasaray taraftarınca başlatılan #YellowFriday kampanyasında sadece Türkiye'ye değil tüm dünyaya gösterdik. 30 milyon taraftarı, dünyada 100 milyon sempatizanı olan Galatasaray Ailesi; el ele, omuz omuza verip mazimizde daima yer alacak eşine az rastlanır bir gurur tablosunu bizlere yaşattı. Öyle bir aile ki, birlik ve beraberlik içinde hareket ettiği zaman sırtının asla yere gelmeyeceğini gözler önüne serdi. İnanıyor ve biliyoruz ki taşın altına elini koymaktan çekinmeyen, az-çok demeden kulübümüze yapmış olduğunuz katkı, geçmişteki zaferlerimizin tekrarlanması ve geliştirilmesi konusunda bize büyük bir ışık tutacak.

Bu nedenle; Galatasaray’ın bir spor kulübünden çok daha öte Türkiye’nin en köklü ve en büyük sivil toplum kuruluşu olduğunu bir kez daha gösteren Galatasaray Ailesi'nin her bireyine tekrar teşekkürlerimi sunuyor, sadece Türkiye'nin değil dünyanın da sayılı markalarından olan Galatasaray'ın özlenen başarılara tekrar ulaşacağına tüm kalbimle inanıyorum.

Mustafa Cengiz
Galatasaray Spor Kulübü Başkanı"

Kendisinden tek isteğim, çıkıp dobra dobra "bizden önceki başkan dolandırıcıdır" demesidir.

Öyle kol kırılır yen içinde kalır mantığıyla Dursun Bey'e hizmetleri için teşekkür etmeler, hepimiz Galatasaray için varız demeler... geçsin bunları.

Erdem sahibi olan için hırsıza hırsız denir, dolandırıcıya dolandırıcı denir, göte göt denir.

ndiayenin parası çöp oldu resmen çıkıp şu dursunun yedigi haltları tek tek açıklasınlar en buyuk yapacakları iş bu olur taraftar en çok bunları duymak istiyor

Kendisinden tek isteğim, çıkıp dobra dobra "bizden önceki başkan dolandırıcıdır" demesidir.

Öyle kol kırılır yen içinde kalır mantığıyla Dursun Bey'e hizmetleri için teşekkür etmeler, hepimiz Galatasaray için varız demeler... geçsin bunları.

Erdem sahibi olan için hırsıza hırsız denir, dolandırıcıya dolandırıcı denir, göte göt denir.

Kanit lazim

Üst Alt