🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 225 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Başkanı Arda konusundaki dik duruşundan dolayı tebrik ediyorum. Burası dingonun ahırı değil. Birilerinin ricası üzerine transfer yapılmaz, yapılamaz. Arda gibi önemsiz bir şahıs için koskoca Galatasaray yönetimini ve taraftarın çoğunu karşısına almayı göze alan ve her maç sonu bu yarayı kaşıyan hocamızı da kınıyorum. Önceliği Galatasaray olan birisi bunu yapmamalı.

Albayrak ve Terim'i şutla, profesyonel kadroyu kur başkanım. O ışığı gördüm artık sende.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bugunde feguli sayesinde mi sampiyon olmusuz yav rakipler sayesinde olduk deniyordu halbuki :asd:
Hocadan baska herkesin emegi var sampiyonluklarda
😂😂 hatta uefa kupası ve 4 sene üst üste şampiyonluk takım sayesinde başına aykut kocamanı koysan yine olurdu:) hatta ve hatta diğer 2 şampiyonluk aysal sayesinde aysal olmasa olamazdı. Son 2 şampiyonluk da rakipler,feghouli,uçan kuş, taraftar, muslera sayesinde biliyormuydunuz??

hatta uefa kupası ve 4 sene üst üste şampiyonluk takım sayesinde başına aykut kocamanı koysan yine olurdu:) hatta ve hatta diğer 2 şampiyonluk aysal sayesinde aysal olmasa olamazdı. Son 2 şampiyonluk da rakipler,feghouli,uçan kuş, taraftar, muslera sayesinde biliyormuydunuz??
Yok ustad ilk kismi bunlarda fenerbahceliler gibi mehmet agar ve ulusoya bağlamaktan cekinmiyorlar.
Hoca varken herkes takimi sampiyon yapiyor da gel gelelim yokken kimsenin cani sampiyon yapmayi pek istemiyor olsa gerek.

Firsatci sinsi sirtlan sürüsü.

Galatasaray'in felsefesi "sporcunun zeki, cevik ve ahlaklisi"ndan sasmamaktir. Ayrica Galatasaray baskanlik sistemiyle yönetilir, Galatasaray anenelerine göre herkes yerini bilir. Baskaninin aldigi karari cignemek, üstüne üstlük bunu yaparken baskani ve yönetimi medya önünde haskizca zan altinda birakmak TD'nin haddine degildir.

Mustafa Cengiz, yetmezlikleri olsa da niyet, karakter ve caba olarak piril piril bir baskan, 2 yilda cok da büyük isler basardi. Terim kulübün efsanesi olabilir ama yerini bilecek, hele de söz konusu Galatasaray baskani, Mustafa Cengiz'se.

Bas kosede Terim'in oturmasi baskan icin sıkintili bir kare.

D3fXGFXWAAE-jdk

Hazır konu güncelken aklıma geçmişte fark ettiğim bir kare geldi.

Şu kareyi Aziz veya Aysal'dan göremezsiniz. Cengiz geçen sezona forvetsiz girmemizin baş sebeplerinden biri olabilir, beceriksiz olabilir, Federasyon ve Fener'e karşı fazla yumuşak olduğu söylenebilir ama bir hoca için Türkiye'de uyumlu çalışılması en kolay başkanlardan biri. Onu bile delirtti Terim. Arda konusunda Terim'e yüzde 1 bile hak vermiyorum.

Üst Alt