🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 229 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

EQbXt0aWAAArZ89

Son düzenleme:
kayyum riski falan var dedi tırstım bu liseciler altını oyuyor başkanın
Mustafa Başkanı devirme harekatını doğal olarak bildiği için çok fazla laf etmiyordu bence riva-florya-kemerburgaz mevzusunda devleti zor durumda bırakmayarak bence kayyum atanmasına izin vermeyecektir devlet. Zaten bu da bu mart ayındaki genel kuruldan da pek bir beklentileri kalmadığını gösteriyor muhalefetin.

İdari ibrasızlığın bir işe yaramadığı ortaya çıktı. Mali yönden de ibra etmeyecekler ama çoğunluk bulamıyorlar demektir bu zira net borç azalıyor hem dernekte hem de sportif aşde ayrıca üst üste kar açıklıyoruz.

Bu son kurşun... Son atımlık barut...

sen sevmezsin reis komunistleri yanlış mıyım ?
Emperyalist olanlarını sevmem solcuların adam sürekli devlet devlet diyip duruyor

Ecevit’i çetini soysalı sevdiğimi bilmen lazım üstat Mümtaz soysal başlığım bile var

Şu anki solcular işbirlikçi rahmetli Ecevit sonrası yavaş yavaş böyle oldu 2010dan sonraysa emperyalist olmayanı kovdular

En sağdakine bakın.

"Bir Suriye Hatırası. Mayıs 1974 Şam.
Ersen Olgaç, Nurettin Öztürk (1983'de işkencede öldürüldü), Hüseyin Onur (Dev-Genç M. Yürütme K. Üyesi), Mustafa Cengiz (şimdiki Galatasaray Kulübü Bşk.)
Alıntıdır
IMG_20200212_101458.jpg

Dostlar,

Telefondan forumun geçmişine yönelik bir arayış yaptım ve imkanlarım dahilinde mevcut başkanımızın kendi ana konusunu bulamadım. Eğer var ise, bu konuyu oraya taşımanızı rica ediyorum.
Eline, emeğine sağlık.

Bu arada ana konusu mevcut.

Üst Alt