🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 243 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Cok güzel konusuyorsun Baskan

-Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz: "Siz başkalarının anlaştığı oyuncuya daha fazla para verip onun aklını çelerseniz ve sonra da limitimiz düşük derseniz bu olmaz."

- Mustafa Cengiz: “Galatasaray, Türkiye’de futbolun kıblesidir. Futbolcu önce Galatasaray’a gelir anlaşamazsa diğer kulübe iki üç katına gider.”

- Mustafa Cengiz: "Falcao devam edecek, indirim yaptı. Lemina teknik ekibimizin planlarında yok, Seri'yi düşünüyoruz."

- Mustafa Cengiz: "Paranın bozduğunu parayla tamir edersin, Allah bizi şereften, itibardan yoksun bırakmasın."

-Mustafa Cengiz: "Nasıl sen başkan yöneticisin, haberin yok ne limit çıkacağından."

sağlık sounları konusurken bile nefes nefese kalmasından belli ediyor. bu iş stres işi, gerçekten insan olarak çok iyi bir insan olduğuna inanıyorum. bence bırakmalı.

kendisine allah şifa versin. kulübü kara geçirdi söylemleri bana niyeyse hiç inandırıcı gelmiyor. hele şu bankalar birliğimidir nedir. onlarla yapılan anlaşma kulübü baya zora sokacak gibi birkaç sene içinde. umarım altından kalkılır ben boşuna karamsarlık yapmış olurum.

yönetim olarak da görüntü itibariyle sanki sadece abdürrahim albayrak'ın parasına ve ilişkilerine güveniyorlar gibi profesyonellikten uzak görüntü veriyorlar. dursun sonrası gelmeleri kıymetliydi ama çapsız yönetim izleniminden kurtulamadılar. gelir gelmez ndiaye'yi parasızlıktan satıp, orta sahasız devam etmeleri, galatasaray'ın forvetsiz sezona girmesi, sonra k.paşa topçusuna son anda 13 milyon euro vermesi büyük rezaletti. artık hocanın başarısı mı denir rakiplerin yetersizliği mi denir bilemem ama iki şampiyonluk gelmeseydi biraz zor dururlardı o koltukta. ama beceriksizlikleri ne yazık ki hala devam ediyor.

Eyy yönetim! sevgili hocam uzun süredir SESSİZ!!! Nerede dransferler? Maicon'dan gelen 1.4 mio ve BANANE BANANE 4 mioyu bırakıp GİTMİCEM diyen Belhanda Feghouli'yi satın ortasaha alın derhal!! Hocamdan Hamza Hoca gibi İÇİMİZDEN HALLEDERİZ gibi açıklamalar beklemeyin sakın!! Hocam sessiz ise BİR BİLDİĞİ VARDIR!! Ya oyuncu alırsınız ya da başarısızlık durumunda İHALE SİZİNDİR!!! Becerebilip alırsanız da oyuncular kampa geç katıldığı için ihale YİNE SİZİNDİR!!! Hadi elinizi çabuk tutun siz yine de yoksa bir twitle DARBE YAPARIZ...

Bence secim karari alinip Kasim gibi secime gitmeliyiz fakat ben, Burak Elmas yonetimini de istemiyorum veya ekibini gormek lazim. Etkili bir Başkan ve genc, dinamik ekibi olmali. En azindan sonraki Başkan adayi bu yonetimden cikmali.
Sinan Tara
Erden Timur
Ali Sabanci
Bahittin Demirbilek
Acikcasi Baskan da Muhtar Kent olabilir. Bu liste uzayabilir ama artik taraftarin isteklerine cevap verebilecek yonetim sart.

Üst Alt