🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 247 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Istifa et ve PUBG kariyerini baslat. Artik oyunda kendini herhalde gelistirmistirsin ve parasütle inerken vurdurmuyordursun.

Başkan umarım bir üç yıl daha devam edersin senin gibi dürüst insanlara bu kulübün ihtiyacı var tabi bazılarının yüreği dürüst insan görmeyi alışkın değil sen inandığın yolda devam et

Yönetimdeki herkes kimseyle arayı bozmak istemiyor Galatasaray yüzünden.Günayda Cengizde Abdurrahimde.. Bunlar için Galatasaraydaki görevleri sadece prestij ve yalakalıkta kolaylık.Abdurrahimde 14 yaşındaki çocuk gibi takıma sevdalı ama para ve ödleklik 25 yaşında korkak bir iş adamı seviyesinde olunca orası ağır basıyor tam demagojici anadolu insanı.
Herkese aman bunla sorun yaşamayım demiyorlarsa gram bir şey bilmiyorum,Ne şiş yansın ne kebapcı bunlar.
Fener-beşiktaş-rize herkes kulubumuzu rezil şeylerle itham eder yurtdışı takımları dalga geçer bunlar gelir Monaçoyada teşekkür ederiz der öteki gelir tüm kuluplerimiz bizim için çok değerli der.

Benim için şu olaylar transferlerden daha çok rahatsız edici varsın beceriksiz olsunlar ordan eleştirelim sakin sakin ama kulubu soktukları şu durum sinirlerimi oynatıyor maalesef..

kendisi neredeyse 1.5 ay önce biz orta saha alacağız ama siz önce store'lara gidin öyle dedi. Ancak ilk geldiği dönem yaptığı açıklamanın 10'da 1'i etki yapmadı çünkü artık güven bitti.

İlk geldiğinde taraftar müthiş bir kenetlenme gösterip akın etmişti, şimdi rakamları bilmiyorum ama hiç etki etmediğine eminim.

O dönemden beri gelen tek isim soru işareti oldukça fazla olan Etebo. O bile oynadığı zaman etki yapıyor.

Hastasın zaten başkan, şimdi seçime git seni hep güzel hatırlayalım

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

The-Simpsons-Cheap-Mr-Burns.png

Şu an istifa etse taraftar kendisini çok daha iyi anacaktır transfer dönemlerinde sınıfta kalmalarına rağmen (geçen sene hariç tabi)

tutkal mı var japon yapıştırıcı mı oturan bırakmıyor koltuğu adana Gaziantep...
Polat ibra edilmedi
dursun kendi istediği kongre de rezil oldu bıraktı
Ünal başkan gibi efendice bırakan medeni bir avrupai kafada başkan seçmek çok mu zor koca kulübe? nerde Allahın varoşu var tutup kolundan başkan yapılıyor Adana Gaziantep

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

kendisi neredeyse 1.5 ay önce biz orta saha alacağız ama siz önce store'lara gidin öyle dedi. Ancak ilk geldiği dönem yaptığı açıklamanın 10'da 1'i etki yapmadı çünkü artık güven bitti.

İlk geldiğinde taraftar müthiş bir kenetlenme gösterip akın etmişti, şimdi rakamları bilmiyorum ama hiç etki etmediğine eminim.

O dönemden beri gelen tek isim soru işareti oldukça fazla olan Etebo. O bile oynadığı zaman etki yapıyor.

Ben artık Fenerium’a gidiyorum. Tepki amaçlı.

Sağlığını öne sürerek saygıdeğer bir sekilde ayrılıp yari efsane olabilirdin. Ama koltuk aşkın gozunu kör etti ve buna engel oldu. Gene gideceksin ama kotu bir sekilde. Yazik oldu.

Üst Alt