🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 250 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Çok büyüksün başkanım.

Ft'nin transfer zihniyetinin, kulübe ne kadar zarar verdiğini görüp kadroyu daha fazla çöple doldurmamasi için sucukculari karşına alma cesareti gösterdin helal olsun sana.

İyi ki transfere izin vermedin
Aksi halde daha çok arda,fatih,Babel ve akbaba gibi yeteneksizleri aldıracaktilar sana.

Geldiğinden beri tek eleştirim var hak edene hak ettiği tekmeyi basmaman.
İnanıyorum zamanı geldiğinde o tekmeyi çok sağlam basacaksın.

gerçi sana gerek kalmaz zaten KAÇAR.

Ayak tenisi Federasyonu kurulsa da;
şu AYAK TENİSİ uzmanından,
bir an evvel
KURTULSAK !!
Mahalle yanarken birileri saçını tararmış..

Varlık içinde yokluk çektirdiğin için sağol başkan. Yine Fenerlileri sevindirmiş gibisin. Sen paraları Leyla'ya basacaksın diye kahrını yine biz çekiyoruz.

Eyvallah borcumuz azalıyor ama Türkiye gibi muz cumhuriyetlerinde borçlu olanlara bir şey olmadığı için yapılanların hiç bir anlamı yok. Borcu olanların cezalandırılmadığı bir yerde millet başarıya bakar. Yapılan transferler hep fiyasko.

Mahvettin güzelim kulübü, cebinde kuruş para yok, bu efsane kulüp üzerinden prim yaptın da durdun. Dursun ozbekin kurduğu kadro ile 2 şampiyonluk üzerine yattın hiçbir şey katmadın. Transfer dönemi belli idi bu işin sizinle olmayacağı. Defolun gidin yeter.

SM-A115F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçen sene başakşehir şampiyon yapılmak istendi ve yapıldı bu senede feneri şampiyon yapmak istiyorlar onada tamam dedi belli keşke bunu aliye söleseydi boş yere o kadar transfer yapmazlardı

Ben başkanın transfer yapamama konusunda rahatsız olduğunu düşünüyorum. Seçime gidecektik demesinin sebebi de bu. Yönetimde birseyleri değiştirip tekrar aday olacaktı. Milyonlar saç demiyor kimse su beyinsiz kadroyu az da olsa sat yerine dinamik adamlar al istiyoruz.

GSCimbom Mobile App

Üst Alt