🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 274 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

ÖZEL / @AliNaciKucuk

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Kulüpler Birliği Yönetim Kurulu’ndan istifa etti.

Cengiz'in “ Burası birlik değil bazı kulüplerin ortak çıkarının temsil edildiği bir yer haline gelmiş” diyerek istifa kararı aldığı öğrenildi.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ÖZEL / @AliNaciKucuk

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Kulüpler Birliği Yönetim Kurulu’ndan istifa etti.

Cengiz'in “ Burası birlik değil bazı kulüplerin ortak çıkarının temsil edildiği bir yer haline gelmiş” diyerek istifa kararı aldığı öğrenildi.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İşte şimdi kartlar yeniden dağıtılıyor. FB'liler köşe bucak kaçışıyor. :)

Biraz inceleyince klüpler birliğinden çekilmek gibi bir şey yok gibi.
Bir başkan - Bjk Ahmet Çebi
8 yönetim kurulu üyesi
Galatasaray- fener - trabzon - başak - göztepe - ankaragücü- karagümrük - kasımpaşa

Bundan istifa etmiş sanıyorum.

Dursun Özbek'in yaptığını yapması lazım önce Fatih Terim ile yolları ayırıp sonra kendisi de istifa etsin. Kendine güveniyor ben yeniden seçilirim diyorsa aday olur yoksa kenara çekilme vakti

ligin bitimine 10 hafta kala Belhandayi gonderen kafana hayranim senin . Aklim almiyor la sezon bitiyor zaten 10 mac sonra gidecek adam uzatma sozlesmesini ,yari yolda adammi gonderilir.

MC baskanim Dursun durmasin diye seni destekledik ettik ama yeter, buramiza kadar geldi. Basketbolda küme düstük. Futbolda 2 senedir nal topluyoruz. Transferleri gec de olsa yapiyorsunuz kiralik falan ama hoca+seninle olmuyor.

Bugünki ite düdük astıramıyorsan o koltukta bir gün daha bile oturma başkan yeter artık bu pasifliğiniz ırzımıza geçiyorlar her maç yeter artık ya yeter

Üst Alt