🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Kısıtlamalar zaten bizim için ödül. Başka türlü bu borç sarmalından çıkmamız imkansız gibi duruyor. En azından bu süre zarfında bir mali disiplin oturtma şansı oluşur. Elimizde ayrıca bu şartlarda da en iyi şekilde yarışabilecek bir hoca var. Ceza denince akla Avrupa'dan men geliyor. Onun da verileceğini hiç zannetmiyorum.

Kısıtlamalar zaten bizim için ödül. Başka türlü bu borç sarmalından çıkmamız imkansız gibi duruyor. En azından bu süre zarfında bir mali disiplin oturtma şansı oluşur. Elimizde ayrıca bu şartlarda da en iyi şekilde yarışabilecek bir hoca var. Ceza denince akla Avrupa'dan men geliyor. Onun da verileceğini hiç zannetmiyorum.

Men harici diğerleri dediğin gibi ödül bizim için ondan akla hemen men geliyor.

Mustafa başkan'ın dursunu unutup çevresindekilerin gazına gelip kongre üyelerine üstü kapalı mesaj vermeyi bırakması gerekiyor zira o onlara açıklama yaptığını zannederken fenerli medya bunu şampiyonluk yarışında aleyhimize kullanıp taraftarımızı endişeye sevk edip şampiyonluk yolumuza taş koyuyorlar akıllarınca.

Mesela son açıklamasında diyecek ki biz zaten halihazırda cezalıyız tahminimiz bu cezanın çok çok devam etmesi sen böyle söyleyince endişeye mahal kalmaz zira taraftar derse ki herşeyi yapıyoruz hani ceza :) Belagatı çok çok iyi başkanın ama artık galatasaray üyelerine mesaj verecem diye galatasaray taraftarını germekten vazgeçmesi lazım...Yaptıkları ve bundan sonra 2 ayda yapması gerekenler naçizane;

Şimdiye kadar cari sportif aş borçlarını n'diaye satışı-loca satışı ve sermaye arttırımı ile başarıyla ödedi...

Seçime gideceğini açıkladı, aday da olduğunu artık boşalan 2 asil üye yerine kendisine sadık adayları sessiz sedasız belirleyip başkaca bir kulis çalışması yapmamalı zira şampiyon olursa kesinkes yeniden başkan zaten 2021 ocağına kadar :)

Şampiyonlukta ilk sıradayız sol bek sorununu giderdin sadece maça gidin fazlaca demeç vermeyin...

Uefa sunumunuzu yaptınız ve gayet güzel gerçekçi bir dernek bütçesi de yaptınız tamam başka yapacak bir şey yok...

Kadın Basketbolcuların paralarını tamam edip Eurocupı almaya bakın...

Sutopu ve tekerlekli basket takımlarımızda şampiyonluk yolunda onların da paralarını tamamlayın kupalar gelsin ardı ardına :)

Nisanda florya ihalesi var öngörüşmeleri yaptılar bize nakit blok halinde defaten para lazım ihale sonucunda çıkacak olan meblağı asgari tek parça alıp hemen önce faktoring firmalarına ardından da türkiye finans ve şekerbank kredilerine kapatın, diğer banka kredileri daha düşük fazili ki 250-300 trilyona düşecektir ve bunu seçim çalışması olarak yapın gidin deyin ki şuradan buraya indi borç alacak farkı ve banka kredi borçları toplamımız şu diye gidip dursun özbek gibi 3 seneye yaymayın...

Basketbol aşyi kurmayalım diyenleri e spor lazım diyenleri dinleme başkan hemen salon inşaatına başla en azından temel atma töreni düzenle ki bir taşla iki kul vur; artık kimse salonu yapmaktan vazgeçemez hem de sen seçim çalışması yapmış olursun belediye ve devlet caymadan gerekirse sonra salonu maliyetler için küçültürsün...

Artık mümkünse burak elmas konuşmasın, abdürrahim albayrak da sadece takım hakkında konuşsun rakiplerle filan... Hepsi bu kadar...Zaten bundan sonra üyelerin karşısına hepi topu 3 kere daha çıkacaksın başkan; 2 divan-1 genel kurul az dayan Mustafa Başkan taraftar seninle sokayım power pointe İrticalen Kralı Mustafa Cengiz !!!

Rahat renktaşlar zaten foruma geldiğim ilk günde yazmıştım biraz foruma gelme sebebim de oydu zaten halihazırda cezalıyız 65.000.000 euro sınırı niye var ünal aysal 98 milyon euroya 50 futbolcuya maaş ödüyordu diye...

Fenerbahçe ve Beşiktaş daha ağır şartlarda halihazırda cezai müeyyidelere çarptırılmış durumda. Siz en ağır ceza olan men edilmeyle karıştırıyorsunuz. Daha önce de dedim eğer avrupa kupalarından seneye men edilirsek forumda yazmam ayrıca sol kolumu da keserim demiştim hala arkasındayım, yani relax...

Çok karıştırılan bir durum var zira UEFA derneği incelemiyor sadece AŞ'nin büyük hissedarı olduğu için izahatları dikkate alıyor ki riva projesine o zaman hikaye olarak bakmışlardı açıkçası ne var ki spk'nın 540 trilyon tavan bedelli sermaye artışının onayı sonucunda gelen paralarla 1 marta kadar sportif aş'nin futbolcu-çalışan-bonservis bekleyen kulüp-devlet-federasyon kimsenin alacağı yok sadece dava yolunu seçen 3 antifiriz menajer var ki dava açmaları bizim için iyi zira karşılık ayırıp müphem alacağa atabiliyoruz. Namuslu olanlarla da zaten anlaştık adamlara ayni olarak loca filan verdik serdarın menajerinde olduğu gibi olmayanlar da paralarını alır mahkeme sonucunda ama faiz olarak kinimizi de...Eğer bu saatten sonra selçuk denen zibidilerin sözleşmesini yenilersek de bize müstehaktır...Altıparmaklamak lazım zira altına yatmış olanları!!!

Foruma alıştın gibi ha sanırım İsmailenver? :D

Çılgını kemalistler kullanıyor ben atatürkçüyüm :) deli diyelim bana en iyisi :) Allah egenin çerkezlerinin hakkını sende bırakmasın turgut özakman denen hain dede...Not: Kemal Tahirin trt için çevrilen yorgun savaşçı belgeselini arşivde yangın çıkararak yaktırmıştı sonra da ölmeden önce şu çılgın türkler diye naif gençliğimizin beynini yıkadı kendini aklamak için...

İşte böyle berke kardeş gördüğün gibi deliyim ben bir çılgın dedin aklıma hemen bunlar geldi bir şimşek çaktı umarım anlamışsındır hastalıklı beynim nasıl çalışıyor :) hürmetler :) Atsız Beğ'den gelsin...

Çılgını kemalistler kullanıyor ben atatürkçüyüm :) deli diyelim bana en iyisi :) Allah egenin çerkezlerinin hakkını sende bırakmasın turgut özakman denen hain dede...Not: Kemal Tahirin trt için çevrilen yorgun savaşçı belgeselini arşivde yangın çıkararak yaktırmıştı sonra da ölmeden önce şu çılgın türkler diye naif gençliğimizin beynini yıkadı kendini aklamak için...

İşte böyle berke kardeş gördüğün gibi deliyim ben bir çılgın dedin aklıma hemen bunlar geldi bir şimşek çaktı umarım anlamışsındır hastalıklı beynim nasıl çalışıyor :) hürmetler :) Atsız Beğ'den gelsin...

Turgut Özakman ne alaka? Hain mi? Kadir dondurmacıoğlu, hüseyin ceylan ve abdurrahman dilipak gibi şerefziz evlatlarına belgeleriyle gereken cevapları vermiş ve harika bir drama yazarından bahsediyoruz. Ben mi yanlış okuyorum yoksa yazdığınızı?

Turgut Özakman ne alaka? Hain mi? Kadir dondurmacıoğlu, hüseyin ceylan ve abdurrahman dilipak gibi şerefziz evlatlarına belgeleriyle gereken cevapları vermiş ve harika bir drama yazarından bahsediyoruz. Ben mi yanlış okuyorum yoksa yazdığınızı?
Yok yorgun savaşçıyı dizi filme çekmişlerdi onu yaktırmıştı doğru okuyorsun. Dilipak zaten osmanlıcı kategori dışı :) Şu çılgın türkler tahrifat doludur resmi ideolojinin ezberidir. Rahmetli Atatürk şu sol tarafta gördüğün resmi tobrukta çektirdikten sonraki ay bir italyan hava saldırısında gözünü kaybetmiştir gazi olmuştur bunu bile saklamıştır...

Şu bir iki videoya bak ki gör nasıl kadro hareketi mustafa kemal atatürkü halktan soğutmak için onu milli değerlerden yoksun göstermeye çalışıp bu şikayet ettiğin neo-osmanlıcıların ekmeğine yağ sürmüştür. İlk videoda bir rum dayı yunan televizyonuna atatürk'ün izmire gavur demesini anlatıyor (buradaki gavur lafzı tanzimattan sonra tüm müslüman ahalinin arasında rum ve yahudi izmir ahalisini söylediği sözdür yoksa şimdi dedikleri gibi müslümana gavur demek değildir;

Burada da atatürkün içki içmenin neden haram olduğunu bir imama nasıl anlattığını, içki içmeyenlere nasıl saygı duyduğunu, kuran hatibi olduğunu ve içki içmenin yanlış olduğunu ama allahın büyük olduğunu kullarını affedeceğini anlatmaktadır trt arşivinde;

Bu da nasıl mülayim şeker gibi bir insan olduğunu gösteriyor. Yani ne dinsiz islamcıları söylediği gibi ne jakoben kemalistlerin söylediği gibi ne de liboşların batı taraftarlarının iddia ettiği gibi diktatör olmadığı ortaya çıkıyor. Hakikat güzel şey renktaş tüm tahrifatçılar gebersin...

DbAN4D6XUAAUWXw.jpg

Mustafa başkan: UEFA’ya her hafta son durumu bildirisi gönderiyoruz...

Müthiş çaba gösterdiğine inanıyorum başkanın, elinden geleni yapıyor.

Dursun malı eline su dökemez...

Mustafa başkan: UEFA’ya her hafta son durumu bildirisi gönderiyoruz...

Müthiş çaba gösterdiğine inanıyorum başkanın, elinden geleni yapıyor.

Dursun malı eline su dökemez...

Dursunda böyle diyordu paso ceza gelmişti hiç güvenme hocam , ayak üstü 40 yalan söyler bunlar

Doğrudur Dursun’un hayatı yalan dolan, ama Mustafa başkandan henüz rastlamadığım için söyleyemem. Samimiyetine inandık bakalım, sonumuz hayrola renktaşım

Galatasaray-Beşiktaş maçı ligin kaderini belirleyecek. Ve yarın Galatasaray için çok önemli. Fakat bir yandan da seçim oluşumları devam ediyor. 26 Mayıs’taki seçimlerde genç bir ekip ‘Son şansımız’ diyerek göreve soyunmaya hazırlanıyor. Mustafa Cengiz ve Ali Fatinoğlu adaylık açıklamalarını yaptılar. Dursun Özbek hazırlıklarını tamamlıyor. ‘Genç ekip’ ise bu hafta sonu içlerinden çıkacak başkan adayını belirleyecekler. Listenin 2. başkanı Adnan Öztürk olacak. Adnan Polat, Ali Dürüst ve camianın önde gelen isimlerinin görevden kaçtığı bir ortamda 4 adaylı seçim Galatasaray’a renk getirecektir. Önümüzdeki hafta kartlar yeniden dağıtılır! Galatasaray seçimlerinde aday olması beklenen ‘Genç ekip’in başkan adayı şimdilik Ozan Korkut. 125. dönem Galatasaray Liseli. 2. Başkan Adnan Öztürk. Burak Elmas, Fatih İşbecer, Mete İkiz ve Naci Cansun listede olması bekleniyor. Detaylar belli oldukça paylaşacağım. (Gökmen Özdemir)
...

Üst Alt